Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Adient Seating Poland Sp. z o.o. Oddział w Bieruniu

Świerczyniecka 7
43-150 Bieruń
śląskie, Polska
Telefon: +48 32 325 33 10
[email protected]

www.adient.com

Kim jesteśmy

Adient jest największym globalnym dostawcą siedzeń samochodowych, zaopatrującym wszystkich głównych producentów samochodów w różnicowaniu ich pojazdów dzięki doskonałej jakości, technologii i wydajności. W naszej organizacji stawiamy na kulturę wysokiej jakości, która inspiruje naszych pracowników i pozwala nam ulepszać doświadczenie „świata w ruchu”.

Adient corocznie dostarcza komponenty i siedzenia do ponad  25 milionów samochodów. Co trzecie siedzenie samochodowe na świecie zostało wyprodukowane w jednej z naszych fabryk. Współpracujemy ze wszystkimi ważnymi producentami samochodów wszystkich klas. Jesteśmy obecni globalnie w 33 krajach, gdzie zatrudniamy ponad 75.000 pracowników. Wytwarzamy nasze produkty w 230 zakładach.

W naszej organizacji kierujemy się następującymi wartościami:

  • Postępuj we właściwy sposób:

Zawsze działamy etycznie, uczciwie i zgodnie z zasadami odpowiedzialności społecznej.

  • Graj, aby wygrać:

Dotrzymujemy zobowiązań - bez wyjątku, bez wymówek.

  • Osiągamy najlepsze efekty - za pierwszym razem:

Jesteśmy najlepsi we wszystkim, co robimy.

  • Dotrzymuj kroku:

Sprawnie podejmujemy decyzje i nie marnujemy czasu

  • "My" jest dla nas ważniejsze niż "ja":

Wspieramy pracę zespołową, bierzemy pod uwagę najdrobniejsze detale, dostrzegając przy tym szerszą perspektywę, jesteśmy uczciwi i otwarci.

  • Wspieramy najlepszych:

Przyciągamy i nagradzamy najlepszych pracowników oraz wspomagamy ich rozwój.

Dowiedz się więcej na www.adient.com

Adient w Polsce

W Polsce rozwijamy się od 2002 roku (do 2016 roku pod nazwą Johnson Controls), obecnie w 6 zakładach produkcyjnych, zlokalizowanych w Bieruniu, Żorach, Siemianowicach Śląskich, Skarbimierzu i Świebodzinie. Zakłady te, wytwarzają różnego typu komponenty lub montują kompletne siedzenia.

Nasz zakład

Zakład produkcyjny w Bieruniu jest najstarszą z polskich fabryk Adient – powstał w 2003 roku. Należy do grupy produktowej Complete Seat/JIT. Obecnie w Bieruniu produkujemy siedzenia dla samochodów marek Fiat, Lancia i Opel. Aktualne zatrudnienie w zakładzie to około 470 osób.

Pracujemy w systemie 1 lub 2 zmianowym na bezpośredniej produkcji i w działach pomocniczych. Pracownikom biurowym oferujemy elastyczny czas pracy, również z opcją pracy zdalnej.

Nasi pracownicy chętnie angażują się w akcje charytatywne związane z korporacyjną odpowiedzialnościa biznesu, w czym aktywnie wspomaga ich firma. Funkcjonuje u nas program Blue Sky, który promuje rozwój umiejętności przywódczych i działanie na rzecz lokalnych społeczności, poprzez wolontariat pracowniczy. Ostatnio pracowaliśmy na rzecz Fundacji Śląskie Hospicjum dla Dzieci „Świetlikowo”, zagospodarowując teren dookoła budynku i tworząc ogród polisensoryczny dla podopiecznych Fundacji, oraz przygotowując przedstawienie jasełkowe dla dzieci objętych opieką ośrodka.

Nasz zakład w 2018 został po raz kolejny nagrodzony godłem „Biznes Fair Play”, z którego jesteśmy szczególnie dumni.

Otrzymujemy tę nagrodę corocznie, biorąc udział w konkursie na biznes Fair Play od 2008r.

Nagrodę Fair Play kapituła konkursu przyznaje etycznie i zgodnie z przepisami zarządzanym firmom. O naszej Polityce Etyki dowiesz się wiecej tutaj: https://ethics.adient.com/

Zostaliśmy także docenieni przez Państwową Inspekcję Pracy, która uhonorowała nas nagrodą „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej

Staże i praktyki

Kogo szukamy?

  • Zaangażowanych, chcących rozwijać umiejetności praktyczne studentów, głównie kierunków technicznych,
  • z komunikatywną znajomością języka angielskiego,
  • ze znajomością obsługi komputera, przede wszystkim MS Excel

Jak to u nas wygląda?

W Adient uważamy, że praktyka studencka jest kluczowa dla startu Twojej kariery zawodowej. Dlatego u nas nie będziesz parzyć przysłowiowej kawy, ani kserować dokumentów. Jest czas na poznanie firmy, pracę operacyjną wspólnie z opiekunem, a także realizację własnego projektu pod nadzorem. Oferujemy również możliwość zrealizowania pracy inżynierskiej/magisterskiej na podstawie naszych doświadczeń.

Jak się zgłosić? 

Wystarczy, że wyślesz swoje zgłoszenie zawierające:

- imię, nazwisko i kierunek studiów

- termin i zakres praktyki

- krótkie uzasadnienie dlaczego chcesz odbyć praktyki właśnie u nas

na adres e-mailowy [email protected], z dopiskiem „Praktyki” w temacie wiadomości.

Ochrona danych osobowych 

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, jakie nam przekazujesz - nie zapomnij o zawarciu w swojej aplikacji następującej klauzuli:

„W oparciu o zapisy Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku*),  oraz innych danych przekazanych dobrowolnie, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko………………..** "

*Dla ofert ze zdjęciem

**uzupełnić odpowiednio

Twoja zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie żądania zaprzestania przetwarzania twoich danych na adres [email protected] Po otrzymaniu takiej wiadomości usuniemy niezwłocznie Twoje dokumenty aplikacyjne z naszej bazy.

Co dalej? 

Jesteśmy otwarci na współpracę ze studentami i absolwentami w rożnej formie. Dostępność praktyk w różnych okresach roku może się różnić. Więcej informacji uzyskasz pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail.