Dane kontaktowe

Adient Seating Poland Sp. z o.o.

H. Krupanka 93
ul. Krupanka 93
41-100 Siemianowice Śląskie
śląskie, Polska

NIP: PL5862148358

Czy wiesz, że co trzeci fotel samochodowy został wyprodukowany w Adient ?

Adient jest największym globalnym dostawcą siedzeń samochodowych, zaopatrującym wszystkich głównych producentów samochodów w różnicowaniu ich pojazdów dzięki doskonałej jakości, technologii i wydajności. W naszej organizacji stawiamy na kulturę wysokiej jakości, która inspiruje naszych pracowników i pozwala nam ulepszać doświadczenie „świata w ruchu”.

Adient corocznie dostarcza komponenty i siedzenia do ponad  25 milionów samochodów. Co trzecie siedzenie samochodowe na świecie zostało wyprodukowane w jednej z naszych fabryk. Współpracujemy ze wszystkimi ważnymi producentami samochodów wszystkich klas. Jesteśmy obecni globalnie w 32 krajach, gdzie zatrudniamy ponad 77.000 pracowników.

ADIENT SIEMIANOWICE

Zakład w Siemianowicach Śląskich powstał w 2006 roku, zaś 2018 uruchomiliśmy produkcję w drugiej hali produkcyjnej. Obecnie zatrudniamy ponad 1800 pracowników, zaś docelowo zatrudnienie osiągnie liczbę prawie 2800 pracowników.

W zakładzie znajdują się 4 duże wydziały produkcyjne: tłocznia i narzędziownia, spawalnia, lakiernia oraz montaż.

Nowoczesne konstrukcje stalowe i mechanizmy struktur foteli samochodowych powstają dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii w obszarach tłoczenia stali, spawania laserowego, lakierowania kataforetycznego oraz różnorodnych procesów montażu na stanowiskach ręcznych, półautomatycznych jak i w pełni zautomatyzowanych.

W obszarze technologii tłoczenia i spawania laserowego dysponujemy urządzeniami wiodących producentów, spełniającymi najwyższe światowe standardy technologiczne. Ten poziom know-how został  wypracowany przez 12 lat ciężkiej pracy naszej kadry.

Pracujemy w systemie 3 zmianowym oraz 4 zmianowym na wydziale tłoczni, narzędziowni, utrzymania ruchu czy lakierni.  Pracownikom administracyjnym proponujemy z kolei  elastyczny czas pracy.

Obecnie produkujemy części metalowe do siedzisk oraz prowadnice dla  niemal wszystkich największych producentów samochodowych na świecie. Objęliśmy swoim zasięgiem całą Europę, południową Afrykę i część Ameryki Południowej. 

W Adient w Siemianowicach wychodzimy z założenia, że w „rodzinie siła”. Dlatego też to właśnie do nich kierujemy liczne wydarzenia typu: Dzień Rodzinny, Mikołaj, Eko-Haloween i inne.

Mamy również swój program referencyjny 500+ :)

Cieszy nas fakt, że wielu naszych pracowników rekomenduje nas swoim znajomym, dzieciom, sąsiadom jako wiarygodnego i dobrego Pracodawcę.

Wspieramy młodych.....

Współpracujemy z uczelniami wyższymi i szkołami czego najlepszym dowodem jest utworzenie klasy patronackiej Adient w Branżowej Szkole I Stopnia nr 2 w Siemianowicach Śląskich o kierunku mechanik- monter maszyn i urządzeń.

Wierzymy, że nasza firma może mieć wpływ na kształcenie zawodowe w regionie. Dlatego też aktywnie wspieramy technika i szkoły branżowe. Chętnie dzielimy się cenną wiedzą w trakcie praktyk zawodowych.

Jesteśmy pewni, że nasz zespół tworzy dla stażystów i absolwentów doskonałe środowisko w którym można zdobywać cenną wiedzę i umiejętności praktyczne, tak ważne w przemyśle samochodowym jak i poza nim.

Nasi doświadczeni specjaliści działów technologii, jakości, logistyki, utrzymania ruchu wspierają produkcję w ciągłym doskonaleniu i optymalizacji procesów oraz kosztów wytwarzania.

W ramach programu stażowego Adient co roku przyjmujemy kilkunastu stażystów z czego 90% zostaje zatrudnionych po zakończeniu stażu. Nasi stażyści doceniają nas za : możliwość łączenia stażu z nauka na uczelni, bardzo duże wsparcie opiekuna stażu i duży obiad w małej cenie.

Jak działa u nas płatny program stażowy dla studentów?

  • Czas trwania stażu: 6 miesięcy na podstawie umowy zlecenia
  • Czas pracy: preferowane 5 dni w tygodniu z możliwością ustalenia czasu pracy z opiekunem stażu, w celu uczestniczenia w zajęciach na uczelni.
  • Adient Seating Poland Sp. z o.o. daje możliwość zatrudnienia najlepszych kandydatów po pozytywnym zakończeniu stażu.
  • Program stażowy kierujemy do absolwentów i studentów ostatnich semestrów studiów technicznych, którzy chcą rozwijać swoja karierę w branży automotive
  • Żeby zgłosić chęć odbycia stażu w naszej firmie wystarczy wysłać CV na adres [email protected], a w tytule wpisać STAŻ

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)