Dane kontaktowe

Adient Poland - Świebodzin

Zachodnia 78
66-200 Świebodzin
lubuskie, Polska
Telefon: +48 68 38 20 433
[email protected]

NIP: 9271756246

Kim jesteśmy

Adient jest największym globalnym dostawcą siedzeń samochodowych, corocznie dostarcza komponenty i siedzenia do blisko 25 milionów samochodów. Co trzecie siedzenie samochodowe na świecie zostało wyprodukowane w naszej fabryce.

Współpracujemy ze wszystkimi ważnymi producentami samochodów wszystkich klas. Jesteśmy obecni w 35 krajach, gdzie zatrudniamy 83.000 pracowników. Wytwarzamy nasze produkty w 230 zakładach. W Polsce jesteśmy obecni w 5 lokalizacjach. 

Więcej o Adient w Polsce: na www.adient.pl

Nasz Zakład

Zakład w Świebodzinie działa od 2000 roku. Naszą specjalizacją są metalowe struktury oraz oparcia siedzeń 2. i 3. rzędu do samochodów osobowych, prowadnice (szyny) foteli oraz mechanizmy mobilne (dźwignie, regulatory położenia, zamki). Produkty ze Świebodzina znajdziesz w takich samochodach jak Volkswagen, Skoda, Porsche, Audi czy Lamborghini.

Nasze procesy technologiczne obejmują montaż ręczny i automatyczny, spawanie laserowe, spawanie ręczne, zgrzewanie i nitowanie. Dysponujemy linią lakierniczą KTL. Posiadamy także własny magazyn logistyczny. 

Nasza załoga

Zatrudniamy blisko 1800 osób i jesteśmy jednym z największych pracodawców w regionie. Wśród kandydatów do pracy szukamy osób, które posiadają określone cechy i umiejętności pożądane w branży motoryzacyjnej. Pracownicy produkcji muszą posiadać zdolności manualne i być zorientowani na szczegół. Istotna jest motywacja do pracy oraz chęć nauki, ponieważ stwarzamy szerokie możliwości awansu, zarówno w strukturach produkcji, jak i innych działów. Od inżynierów oraz specjalistów oczekujemy doświadczenia w zawodzie, najlepiej w branży motoryzacyjnej lub pokrewnej, gotowości do pracy w międzynarodowym zespole oraz znajomości języka angielskiego.

Praktyki i staże

Uczniów i studentów zapraszamy na praktyki oraz staże. Zapewniamy, że u nas nie będziesz się nudzić. Obraz praktykanta parzącego kawę jest nam obcy chyba, że od kawy zaczynasz swój dzień :) Zależy nam, by młodzi ludzie jak najszerzej poznali procesy w naszej firmie i nabyli niezbędne praktyczne doświadczenie. Nasi inżynierowie z chęcią podzielą się z Tobą swoją wiedzą i umiejętnościami. 

Chęć odbycia praktyk / stażu możesz zgłosić poprzez e-mail: [email protected]

Największą wartością Adient są nasi pracownicy. Chcesz zostać jednym z nich? Zapraszamy!