Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Adient Poland Sp. z o.o. - Oddział Metal w Skarbimierzu

ul. Motoryzacyjna 1
49-318 Skarbimierz-Osiedle
opolskie, Polska
Telefon: +48 77 400 96 00

NIP: 2010000994

Adient Poland Oddział Metal w Skarbimierzu zajmuje się produkcją struktury metalowej oraz prowadnic foteli samochodowych.
Pierwszy zakład w Skarbimierzu – KEIPER – powstał w lutym 2008 r. W grudniu 2010 r. firma została przejęta przez amerykański koncern Johnson Controls. Kolejna zmiana nastąpiła w październiku 2016, gdzie zakład po raz kolejny zmienił nazwę na Adient i działa pod nazwą Adient Poland Oddział Metal w Skarbimierzu. Do obecnej chwili zajmujemy się produkcją siedzisk samochodowych i mechanizmów.

Proces produkcyjny w zakładzie podzielony jest na: montaż, spawalnię oraz lakiernię. Części, które są produkowane trafiają do Klientów, takich jak BMW, Volvo, Opel, Toyota, Ford, Recaro oraz Daimler.

W Skarbimierzu zatrudniamy ponad 1000 pracowników zarówno w obszarach bezpośredniej i pośredniej produkcji, działach wspierających oraz administracyjnych. Pracownicy w naszej organizacji mają możliwości rozwoju m.in. poprzez szkolenia, uczestniczenie w warsztatach i różnego rodzaju projektach. W zakładzie pojawiają się także możliwości rozwoju na innych stanowiskach dzięki rekrutacjom wewnętrznym.

Naszym celem jest tworzenie przyjaznego i bezpiecznego miejsca pracy.

Najnowsze oferty pracy

  • Adient Poland Sp. z o.o. - Oddział Metal w Skarbimierzu

    Skarbimierz (pow. brzeski)

    2022-05-20

zobacz wszystkie oferty pracy (1)