Dane kontaktowe

Adient Foam Poland Sp. z o.o.

Wygoda 6
44-240 Żory
śląskie, Polska
Telefon: +48 32 776 12 10
[email protected]

NIP: 7010029670

Adient jest największym globalnym dostawcą siedzeń samochodowych, zaopatrującym wszystkich głównych producentów samochodów w różnicowaniu ich pojazdów dzięki doskonałej jakości, technologii i wydajności. W naszej organizacji stawiamy na kulturę wysokiej jakości, która inspiruje naszych pracowników i pozwala nam ulepszać doświadczenie „świata w ruchu”.

Adient corocznie dostarcza komponenty i siedzenia do ponad  25 milionów samochodów. Co trzecie siedzenie samochodowe na świecie zostało wyprodukowane w jednej z naszych lokalizacji. Współpracujemy ze wszystkimi ważnymi producentami samochodów wszystkich klas. Jesteśmy obecni globalnie w 33 krajach, gdzie zatrudniamy ponad 75.000 pracowników. Wytwarzamy nasze produkty w 230 zakładach.

Adient w Polsce

W Polsce firma Adient działa od 2002 roku (do 2016 roku pod nazwą Johnson Controls), w 6 zakładach produkcyjnych, zlokalizowanych w Żorach, Bieruniu, Siemianowicach Śląskich, Skarbimierzu i Świebodzinie. Zakłady te wytwarzają różnego typu komponenty lub montują kompletne siedzenia.

Adient Foam Poland został wybudowany w 2007 roku. Produkuje pianki poliuretanowe do siedzeń samochodowych. Trzy linie produkcyjne, nowoczesne technologie, a także ogromny nacisk na innowacyjność we wszystkim co robimy umożliwiają nam produkcję dla najlepszych marek samochodowych na świecie. W naszym zakładzie zatrudnionych jest 400 osób. Grupa Foam to 44 Zakłady produkcyjne: (11) Ameryka, (9) Europa, (9) Japonia / Korea / Azja Południowo-Wschodnia i (15) Chiny

Nasza misja: Staniemy się światowej klasy dostawcą dla przemysłu siedzeń samochodowych poprzez wiodącą pozycję w dziedzinie kosztów, jakości, nowych przedsięwzięć i satysfakcji klienta. Będziemy podnosić nasze umiejętności aby promować wzrost w obszarze przemysłu samochodowego i poza nim.

Dowiedz się więcej: www.adient.com

Staże i praktyki

Nasza firma organizuje płatne trzymiesięczne staże absolwenckie. Podczas stażu absolwent zapoznaje się z funkcjonowaniem firmy z branży motoryzacyjnej. Po odbyciu stażu jest możliwość dalszej współpracy na podstawie umowy o pracę. Szukamy osób otwartych na nowe doświadczenia i chętnych do pracy w międzynarodowym środowisku.

Działy w których można odbyć staż:

  • Proces
  • Jakość
  • Dział Personalny
  • Utrzymanie Ruchu
  • Logistyka
  • Finanse
  • Dział Nowych Uruchomień

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)