Dane kontaktowe

Adamietz Sp. z o.o.

ul. Braci Prankel 1
47-100 Strzelce Opolskie
opolskie, Polska
Telefon: 77 463 00 65
Fax: 77 463 92 00
[email protected]

www.adamietz.pl

NIP: 7561836633

Poznaj nas

Jesteśmy generalnym wykonawcą różnego rodzaju prac budowlanych, dotyczących zarówno inwestycji prywatnych, jak i prowadzonych przez Państwo – od projektu aż po nadzór gotowego obiektu.

O Nas

Firma Adamietz powstała w 1994 roku. Jesteśmy wyspecjalizowani w realizacjach różnego typu obiektów   przemysłowych, budynków użyteczności publicznej, hal magazynowych, salonów samochodowych, lub hal sportowych i rekreacyjnych, np. basenów. Pracujemy również przy modernizacjach już istniejących zakładów, dostosowując ich obiekty do nowych rozwiązań, które są wymagane np. w związku ze zmianami wprowadzanymi na liniach produkcyjnych. Jest to możliwe ponieważ posiadamy własne specjalistyczne biuro projektowe. Od prawie dwudziestu lat konsekwentnie podnosimy nasze kompetencje w obsłudze inwestycji budowlanych. Doświadczenie zdobyte na międzynarodowych rynkach pozwalają sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Co Nas wyróżnia?

Mamy własnych projektantów i konstruktorów. Pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie do projektowania konstrukcji stalowych. Dzięki tej technologii potrafimy tworzyć realistyczne wizualizacje i animacje trójwymiarowe. Spółka Adamietz to zespół inżynierów oraz szereg specjalistów z wielu dziedzin budownictwa. Kompleksowo obsługujemy inwestycje jako generalny wykonawca. Oferujemy pełen zakres związany z budową, obsługą dokumentacji (projekty, zgody, zezwolenia itd.).

Od 2007 roku nasza spółka dysponuje nowoczesnymi halami produkcyjnymi i magazynowymi oraz biurami o łącznej powierzchni 11 tys. m².

Działamy sprawnie na wielu polach związanych z rynkiem profesjonalnych usług budowlanych.

Wiemy, że to co nas wyróżnia pośród konkurencji to elastyczność i szybkość działania.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (13)