Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Adamed Pharma S.A.

ul. Mariana Adamkiewicza 6A
Pieńków
05-152 Czosnów
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 732 77 00
[email protected]

www.adamed.com

NIP: 5251032201

ETAP 1

Selekcja Aplikacji

W pierwszej kolejności dokonujemy selekcji otrzymanych w odpowiedzi na ogłoszenie aplikacji pod kątem ich zgodności z wymaganiami danego stanowiska. Z kandydatami wybranymi na tym etapie kontaktujemy się telefonicznie.

ETAP 2

Wywiad telefoniczny

Do wybranych kandydatów dzwonimy w celu przeprowadzenia krótkiej rozmowy, podczas której możemy zapytać między innymi o znajomość wybranych technik, poziom znajomości języka angielskiego lub doprecyzować kwestie związane z ich oczekiwaniami. Jeśli etap ten kandydat przejdzie pomyślnie, zapraszamy go na spotkanie rekrutacyjne.

ETAP 3

Spotkanie rekrutacyjne

Na tym etapie spotykamy się z wybranym kandydatem, aby móc lepiej poznać jego doświadczenie oraz oczekiwania, a także aby kandydat mógł lepiej poznać nas jako organizację. Na spotkaniu zwykle obecne są  dwie osoby – przedstawiciel działu HR i bezpośredni przełożony. W zależności od potrzeb, kandydat może także zostać poproszony o przygotowanie prezentacji, wykonanie zadania lub opracowanie case study.

ETAP 4

Informacja zwrotna

Ostatnim etapem jest udzielenie kandydatowi informacji zwrotnej. Taka informacja, wraz z podziękowaniami za udział w procesie rekrutacyjnym, udzielana jest zarówno w przypadku decyzji pozytywnej i złożenia oferty współpracy, jak i w przypadku odrzucenia kandydata.