Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Adamed Pharma S.A.

ul. Mariana Adamkiewicza 6A
Pieńków
05-152 Czosnów
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 732 77 00
[email protected]

www.adamed.com

NIP: 5251032201

Prywatna opieka medyczna

Zapewniamy naszym Współpracownikom i ich rodzinom atrakcyjny pakiet medyczny, finansowany przez pracodawcę. Ofertę można rozszerzyć o opiekę stomatologiczną oraz pakiety Senior dla bliskich naszych Współpracowników.

Kafeteria Benefitowa

Nasi Współpracownicy mogą skorzystać z tysięcy ofert turystycznych, kulturalnych, sportowych i rekreacyjnych w ramach Kafeterii Benefitowej oraz aktywnie korzystać z kart sportowych MultiSport dostępnych w kafeterii benefitowej.

Bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny

Nasi Współpracownicy mogą skorzystać z dofinansowanego przez pracodawcę grupowego ubezpieczenia na życie. Ubezpieczeniem można objąć również partnera/kę naszych Współpracowników.

Zajęcia sportowe

W Pieńkowie zbudowaliśmy siłownię, w której odbywają się zajęcia sportowe: tabata, joga i crossfit. W Pabianicach organizujemy zajęcia z jogi i zdrowego kręgosłupa. Organizujemy także treningi biegowe i porady profesjonalnych trenerów w zakresie treningów i zdrowego żywienia.

Akcje profilaktyczne i sportowe

Dla naszym Współpracowników cyklicznie organizujemy akcje zdrowotne: podstawowe badania oraz USG, a także akcje proedukacyjne i konkursy dotyczące aktywności sportowych oraz zdrowego żywienia.

Owocowe wtorki

W każdy wtorek we wszystkich lokalizacjach zapewniamy naszym Współpracownikom świeże owoce i zdrowe przekąski.

Zorganizowany dojazd

Dla naszych Współpracowników z Pieńkowa oraz z Pabianic i Ksawerowa zapewniamy zorganizowany, bezpłatny transport.

Wspólne świętowanie

Co roku organizujemy Festiwal Wartości i spotkania świąteczne, w trakcie których świętujemy i mówimy o tym, co współtworzy naszą kulturę organizacyjną.

Doceniamy to, że jesteśmy razem

Świętujemy jubileusze pracy oraz doceniamy ponadprzeciętne zaangażowanie wręczając: nagrodę Prezesa za projekty innowacyjne oraz za najlepsze osiągnięcia.