Dane kontaktowe

Acxiom Global Service Center Polska Sp. z o.o.

Grunwaldzka 472b
80-309 Gdańsk
pomorskie, Polska
Telefon: +48 58 781 34 00
[email protected]

www.acxiom.com

NIP: 5213534053

Proces rekrutacyjny

ETAP 1

Aplikacja

Wszystkie aktualne oferty pracy znajdziesz na pracuj.pl. Jeżeli któraś z nich przykuje Twoją uwagę, prześlij nam swoje CV – koniecznie w języku angielskim. Wystarczy, że klikniesz „Aplikuj”, a cały proces składa się z kilku prostych kroków.

ETAP 2

Rozmowa wstępna

Jeśli Twoje kwalifikacje pokrywają się z wymaganami wymienionymi w ogłoszeniu, spodziewaj się telefonu od naszego rekrutera. W trakcie około 20 minutowej rozmowy dowiesz się więcej o firmie, danym stanowisku, oraz będziesz mieć okazję opowiedzieć o swoim doświadczeniu i najciekawszych projektach. Porozmawiamy również po angielsku i spytamy o Twoją dostępność i oczekiwania finansowe.

ETAP 3

Rozmowa techniczna

Pierwsza rozmowa zakończyła się pomyślnie? Świetnie! Zaprosimy Cię do biura, gdzie poznasz swojego przyszłego Team Leadera i osoby, z którymi możesz pracować. Na pewno z chęcią odpowiedzą na każde nurtujące Cię techniczne pytanie. Możesz również spodziewać się testów i innych zadań do wykonania, wszystko po to, żebyś mógł zdecydować, czy ten projekt jest dla Ciebie, a my przekonać się, czy odnajdziesz się na tym stanowisku i w zespole.

Jesteś spoza Trójmiasta? Nie szkodzi, rozmowę przeprowadzimy w formie wideokonferencji.

ETAP 4

Informacja zwrotna

Nasz rekruter zbiera informacje zwrotne od Twoich rozmówców i informuje Cię o naszej decyzji niezależnie od tego, czy chcemy zaproponować Ci stanowisko, czy nie tym razem. Najprzyjemniejsze jest dzwonienie z ofertą – jeśli Ty także chcesz z nami pracować, przygotowujemy dla Ciebie wstępne dokumenty, kierujemy Cię na badania lekarskie (jeśli jest taka potrzeba) i upewniamy się, że wszystko jest gotowe na Twój...

ETAP 5

Pierwszy dzień w pracy

Najpoźniej pierwszego dnia podpisujesz umowę i zaczynasz od Induction, czyli dwóch dni składających się z najważniejszych szkoleń (np. BHP) i prezentacji, które pozwolą Ci oswoić się z firmą, poznać ludzi i dobrze się zaaklimatyzować 😊