Dane kontaktowe

Acturis Poland Sp. z o.o.

Legnicka 48F
54-202 Wrocław
dolnośląskie, Polska

NIP: 8971792396

Ty i Twoja kariera w Acturis

Przez ostatnie 7 lat nieustannie rozwijamy  naszą organizację. Mamy elastyczną strukturę, którą łatwo dostosować do wciąż rosnącego zatrudnienia. Większe zespoły to większe możliwości, przez co mamy możliwość prowadzenia ciekawych i niezależnych projektów właśnie we Wrocławiu.
Chętnie przenosimy pracowników między zespołami, pozwalając szukać swojej ścieżki rozwoju. Mamy osoby, które zaczynały jako analitycy, a obecnie są programistami. 
Stale powstają nowe zespoły, co stawia przed nami nowe wyzwania i cele.
Można więc powiedzieć, że najlepsze jeszcze przed nami!

ZESPÓŁ

Zespół prowadzony jest przez lidera, na którym spoczywa odpowiedzialność za koordynację pracy. Mamy dużą niezależność i swobodę pracy ponieważ wiemy, jak pracować z poszczególnymi członkami zespołu. Liderów wybieramy spośród osób, które świetnie orientują się w naszej kulturze pracy oraz wiedzą, w jaki sposób skutecznie współpracować.

W ramach zespołu można wyróżnić osoby, które są odpowiedzialne za określone procesy bądź czynności. Naszym celem jest, żeby każdy pracownik w miarę swojego rozwoju otrzymywał własne zadania, odpowiedzialności oraz swobodę w podejmowaniu decyzji.
Chcemy, żeby każdy z nas miał realny wpływ na swoją pracę, był samodzielny i świadomy, że dostrzegamy jego wkład w rozwój firmy.

Mamy dobrze opracowane programy wdrożeniowe, które uwzględniają specyfikę pracy zespołu, ilość osób oraz Twój poziom startowy.

Wszystkiego Cię nauczymy – wystarczy tylko chcieć i uwierzyć w siebie.

FEEDBACK

Nie jesteśmy formalistami, ale wierzymy, że każdy zasługuje na informację zwrotną na temat swoich osiągnięć.
 

Każdy pracownik ma co najmniej 3 spotkania w roku, podczas których formalnie podsumowuje się swój 4 miesięczny okres pracy. Służy to realizacji następujących celów:

  1. Twojej świadomości, co jest Twoim zadaniem oraz jakie wyzwania są przed Tobą
  2. Świadomości Twojego lidera, za co ocenia Twoją pracę
  3. Dyskusji na temat zadań i innych elementów, które były w Twoim zakresie obowiązków
  4. Kreowaniu kierunku Twojego rozwoju osobistego oraz Twojej kariery zawodowej

Wierzymy, że konstruktywna rozmowa na temat wykonywanej przez siebie pracy wraz ze świadomością odpowiedzialności, stanowi niezbędny element rozwoju samego siebie, swoich talentów i pracy nad swoimi słabszymi stronami.

Jest też narzędziem do odpowiedniego ukierunkowania każdego z nas – w końcu każdy z nas ma inne talenty i słabsze strony i aby się rozwijać trzeba być ich świadomym.

PODWYŻKI

Wiemy, że samo dobre słowo nie wystarczy, dlatego regularnie monitorujemy wynagrodzenie naszych pracowników. Z uwzględnieniem stażu pracy, doświadczenia oraz nastawienia do pracy przyznajemy podwyżki co najmniej raz w roku. To wszystko zależy od Ciebie!