Dane kontaktowe

Acturis Poland Sp. z o.o.

Legnicka 48F
54-202 Wrocław
dolnośląskie, Polska

NIP: 8971792396

Proces rekrutacyjny

Nasz proces rekrutacji to nie tylko weryfikacja Twoich umiejętności, to także szansa, żebyś zobaczył kim jesteśmy i świadomie wybrał współpracę z nami.

Aplikować można przez cały czas! Aplikuj do nas za pośrednictem pracuj.pl bądź wyślij do nas swoje CV bezpośrednio!

Twoje CV trafi do naszego działu rekrutacji, gdzie przejdzie wstępną weryfikację. Jeśli aktualnie będziemy prowadzić rekrutację na stanowisko, gdzie będziemy mogli wykorzystać Twoje zaangażowanie, w ciągu kilku dni skontaktuje się z Tobą nasz dział HR.

Pamiętaj, że sposób rekrutacji różni się, w zależności od stanowiska, na które aplikujesz.

Osoby z doświadczeniem rekrutujemy w oparciu o trzy elementy:

1. Rozmowę HR oraz rozmowę dotyczącą realizowanych przez nas projektów
2. Zadanie techniczne
3. Rozmowę techniczną

Cały proces możemy przeprowadzić w jeden dzień bądź podzielić na części w zależności od Twoich preferencji.


Proces rekrutacyjny na stanowiska Juniorskie przebiega następująco:

ETAP 1

Na początek zmierzysz się ze wstępnymi testami matematyczno-logicznymi (40 minut), które jednocześnie weryfikują znajomość języka angielskiego. Testy zostaną wysłane do Ciebie przez nas wraz z hasłem dostępu, które jest aktywne przez 7 dni. Czym szybciej wykonasz test, tym szybciej odezwiemy się z odpowiedzią zwrotną.

ETAP 2

Następnie odbędziesz szereg rozmów z pracownikami naszej firmy (3 godziny). Podczas Twojej wizyty będziesz miał okazje spotkać się  z 3-5 osobami - wszystko po, to aby jak najlepiej dopasować Ciebie i Twoje umiejętności do odpowiedniego zespołu i rodzaju zadań. Możesz spodziewać się:

1. Pytań o Twoją motywacje i Twoje oczekiwania wobec pracodawcy

2. Sprawdzenia znajomości języka angielskiego- niezbędna jest znajomość w stopniu komunikatywnym!

3. Testów, w oparciu o które wskażesz swoje preferencje, a jednocześnie zweryfikujemy Twoje umiejętności i predyspozycje.

Nie oczekujemy konkretnej wiedzy- sprawdzamy Twoją intuicje i umiejętności współpracy. Mamy nadzieję, że będziesz miał okazje wykorzystać doświadczenie zdobyte podczas studiów.

ETAP 3

Czasem konieczna jest jeszcze rozmowa z kolegami z Londynu, jako ostatni etap weryfikacji, która odbywa się poprzez połączenie zdalne. Być może będzie Cię czekać test techniczny – to wszystko zależy od tego, w jakim zespole chciałbyś pracować.

ETAP 4

OFERTA

Staramy się podjąć decyzję jak najszybciej, czasami udaje się nam złożyć ofertę już nawet następnego dnia. Zazwyczaj jednak potrzebujemy od 3 do 5 dni.