Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Acturis Poland Sp. z o.o.

Legnicka 48F
54-202 Wrocław
dolnośląskie, Polska

NIP: 8971792396

Poznaj nas

KIM JESTEŚMY

Acturis jest liderem w dostarczaniu oprogramowania ubezpieczeniowego w Wielkiej Brytanii i Niemczech, sukcesywnie zyskując klientów w Europie. Tworzymy platformę internetową opartą o przetwarzanie w chmurze rocznie obsługując transakcje o wartości ponad 7 miliardów EURO. 
Stworzyliśmy nowe, rewolucyjne rozwiązanie skierowane do branży ubezpieczeniowej, dzięki któremu użytkownicy pracują efektywniej, szybciej i zgodnie z najnowszymi standardami.

Acturis powstało w Wielkiej Brytanii w 2000 roku. Obecnie Grupa Acturis liczy ponad 600 osób i posiada swoje oddziały nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale także w Niemczech, Danii oraz oczywiście w Polsce. 

NASZ ODDZIAŁ WE WROCŁAWIU

Acturis Poland powstało w 2013 roku i na co dzień współpracujemy z kolegami z Londynu oraz Kopenhagi w zakresie rozwijania oprogramowania. Jesteśmy oddziałem technicznym, zatrudniając głównie programistów oraz analityków. 

Od 7 lat stabilnie i konsekwentnie rozwijamy wrocławski oddział, inwestując w naszych pracowników.
Cenimy sobie przede wszystkim ludzi – to dzięki nim odnosimy sukcesy. Stawiamy na pozytywną energię, wsparcie, jasną komunikację oraz otwieranie nowych możliwości. Nie tylko w zakresie dostarczania nowych rozwiązań dla naszych klientów, ale przede wszystkim w kreowaniu dobrego i pożądanego rozwoju osobistego. 

Tworzymy miejsce pracy, które z roku na rok zmienia się, dostosowując się do naszych pracowników.
Naszym celem jest stworzenie komfortowego środowiska pracy, gdzie każdy będzie czuł, że ma wpływ na swoją pracę, swoich współpracowników oraz najbliższe otoczenie. Zamiast sztucznie rozbudowanej struktury wewnętrznej mamy nieformalną i przyjazną atmosferę, gdzie mimo dużej ilości zadań, znajdujemy czas na rozmowy i poznanie siebie nawzajem.

Każdy z naszych pracowników jest na innym etapie rozwoju kariery zawodowej oraz na innym etapie życia prywatnego – szanujemy to i wspieramy ich, ponieważ cenimy sobie stabilność i elastyczność. 

KOGO SZUKAMY?

Wiesz, że chcesz rozwijać się w branży IT? Spróbuj swoich sił!


A może zastanawiasz się, czy znajdziesz swoje miejsce w świecie pełnym programistów i komputerów? Pokażemy Ci, jak to naprawdę wygląda i pomożemy się rozwinąć.

Wszystkiego Cie nauczymy, jeśli tylko będziesz chcieć!

Rekrutujemy bez pośpiechu, bo naszym celem nie jest zapełnienie wolnych biurek. Każdemu kto do nas dołącza, poświęcamy tyle czasu ile potrzebuje, aby mógł wdrożyć się i rozpocząć samodzielną pracę.

Szukamy ludzi, którzy chcą znaleźć przyjazne miejsce pracy. W Acturis wierzymy w ludzi i w ich potencjał. Mamy doświadczenie w kreowaniu ścieżki kariery i każdemu dajemy taką możliwość, jednocześnie pomagając w dokonywaniu wyborów.

Nie szukamy wiedzy – szukamy umiejętności. Naszymi pracownikami są osoby, które posiadają zdolności analityczne oraz podczas naszych testów wykazały się potencjałem technicznym. Ważne są dla nas też Twoje oczekiwania, ponieważ chcemy, aby każda pracująca u nas osoba mogła zrealizować siebie i znaleźć swoje miejsce.

Stawiamy na ciągły rozwój, podejmowanie wyzwań, niezależność w pracy, odpowiedzialność i świadomość podejmowanych decyzji.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (8)