Dane kontaktowe

Active Communications Europe Ltd.

Kupiec Poznański
Plac Wiosny Ludów 2
61-831 Poznań
wielkopolskie, Polska
Telefon: 48 616 469 780
Fax: 44 0 20 7593 0071

www.acieu.pl

Poznaj Nas:

Poznański oddział naszej macierzystej spółki Active Communications International otworzyliśmy w Poznaniu w 2011 roku.

Zaczęliśmy od kilku ludzi w malutkim, ale przytulnym biurze w centrum Poznania. Dzisiaj posiadamy największy i najbardziej rozwinięty dział sprzedażowy spośród wszystkich biur naszej spółki matki i nadal się rozwijamy. Active Communications Europe Ltd Sp. z o.o. jest jedynym oddziałem w Polsce, a to, że jesteśmy osadzeni w stolicy Wielkopolski, jest wielkiem atutem i pozwala nam ciągle rosnąć w siłę.

We współpracy z naszymi biurami w Londynie, Pune (Indie) w Chicago i Milwaukee (USA) oraz w Montpellier (Francja), zajmujemy się tworzeniem, planowaniem, prowadzeniem i realizowaniem konferencji tematycznych w rozwojowych i bardzo istotnych sektorach na świecie: energetycznym, chemicznym, farmaceutycznym, medialnym, morskim czy kosmetycznym. Nasze zespoły sprzedażowe, marketingowe i dział produkcji współpracują z menadżerami firm na całym świecie, by zapewnić uczestnikom konferencji unikalny format, możliwość kontaktów branżowych oraz źródło bieżących informacji i wiedzy od leaderów poszczególnych rynków.

Nasze wartosci:

PROFESJONALIZM

Wiemy czego potrzebują nasi klienci i zawsze staramy się znaleźć dla nich najbardziej optymalne rozwiązania. Jesteśmy na bieżąco, a nawet o krok do przodu z tematyką, rozwijając nasze portfolio o nowe obszary i rynki. A dla nas, wewnętrznie, ciągle rozwijamy i udoskonalamy sekcje szkoleniowe, możliwości rozwoju oraz wykorzystywane na co dzień narzędzia.

INNOWACYJNOŚĆ

Każdego dnia szukamy nowych rozwiązań, które usprawnią działania zewnętrzne i wewnętrzne naszej firmy i usatysfakcjonują naszych klientów, jak i nas samych.

TOLERANCJA I SZACUNEK

Naszym priorytem jest to, żeby nasi klienci i współpracownicy mogli na nas polegać oraz dzielić się swoimi spostrzeżeniami. Dodatkowo praca w międzynarodowym środowisku daje nam możliwość poznawania innych kultur, zwyczajów i tradycji, co stwarza nam dodatkowo świetne środowisko pracy na co dzień.

JAKOŚĆ

Wyjątkowy format naszych konferencji, nacisk, jaki kładziemy na ich rozwój, wdrażanie pozyskanego feedbacku oraz bycie na bieżąco w tematyce branż, daje nam silną pozycję na rynku w wielu sektorach. Nasz zespół doświadczonych producentów i menedżerów zna wymagania biznesowe, a dysponując zasobami, wiedzą i doświadczeniem, tworzymy wydarzenia, których potrzebują klienci, by pozostać w czołówce swojej branży.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)