Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

ACTION S.A.

Zamienie, ul. Dawidowska 10
05-500 Piaseczno
mazowieckie, Polska
Telefon: 22 3321600
Fax: 22 3321610
[email protected]

www.action.pl

NIP: 527-11-07-221

Kim jesteśmy?

Action S.A. to firma handlowa, od 2006 r. notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Zaczynała od dystrybucji sprzętu IT. Dziś w ofercie Action znajdują się obok elektroniki i RTV/AGD, produkty z segmentu hobby, dom i wnętrze, uroda, zdrowie, sport i turystyka, a także silne marki własne:

Activejet - materiały eksploatacyjne, papier foto, sprzęt biurowy, oświetlenie

Actis - materiały eksploatacyjne, oświetlenie, organizery kabli

Actina - komputery biurowe, do domu i dla gracza.

Do Action należy też Action Business Center, czyli platforma wymiany doświadczeń dla partnerów firmy i sklep internetowy sferis.pl z szeroką ofertą produktową.
Codziennie jesteśmy w kontakcie z setkami klientów biznesowych i detalicznych. Dzięki naszemu nowoczesnemu centrum logistycznemu jesteśmy w stanie przesyłać im produkty w 24 godziny w Polsce i w 48 godzin na świecie.

Nasz zespół

To ludzie od wielu lat budują sukces naszej firmy. ACTION S.A. to ponad 500 osób pracujących w Centrali w Zamieniu k/Warszawy/Piaseczna, w oddziale w Krakowie oraz w terenie. Zespół tworzą osoby zdolne, ambitne, z silną determinacją w dążeniu do celu, kreatywne, otwarte na zmiany i komunikatywne, które wspólnie realizują misję firmy.

Średnia wieku pracowników to ok. 32 lata. Średni staż pracy w naszej firmie wynosi ok. 8 lat. Pośród zatrudnionych 36% stanowią kobiety, a 64% mężczyźni.

W związku ze zmianą modelu biznesowego, Action stawia na osoby doświadczone w marketingu internetowym oraz wysokiej jakości inżynierów i specjalistów doradztwa technicznego.

Najczęściej poszukiwane stanowiska:

  • Specjalista ds. sprzedaży - Młodszy Handlowiec
  • Asystent/ka Działu
  • Specjalista ds. Exportu
  • Magazynier

Dołącz do naszego zespołu!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)