Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Action Poland Sp. z o.o.

Wojewódzka 10
40-026 Katowice
śląskie, Polska

pl.action.jobs

NIP: 9542778083

Co to jest Action?

Action to sklep odnoszący wielki sukces w Europie. Z jednego małego sklepu w Enkhuizen rozwinęliśmy się w ciągu 26 lat do międzynarodowej organizacji detalicznej z ponad 1500 sklepami w siedmiu krajach i rocznym obrotem w wysokości 4 miliardów euro (2018).

Imponujące liczby, ale dla nas najważniejsi są ludzie. I oczywiście nasi klienci, którym chcemy oferować jak najlepszy stosunek jakości do ceny. Niezależnie od tego, czy są oni łowcami okazji, czy poszukiwaczami skarbów. Dzięki naszym zaskakującym, niskim cenom zawsze wiemy, jak ich zaskoczyć. A także nasi pracownicy, którzy ciężko pracują każdego dnia nad sukcesem naszej firmy i własnym. Ponad 50 tysięcy osób zdecydowało się już na karierę w Action. Chcesz być następny?

Odwiedź naszą stronę i dowiedz się więcej! -> https://pl.action.jobs/dzialy-pracy/w-sklepie

Dlaczego Action?

Dobre pytanie. Jest oczywiście wiele innych firm, które oferują ciekawą pracę lub karierę. W Action lubimy prostotę i nie utrudniamy czegoś, co samo w sobie nie jest proste. Dlatego poniżej przedstawiamy trzy powody, dla których warto u nas pracować:

1. Praca u czołowego przedstawiciela w dziedzinie handlu

Może brzmi to trochę wyniośle, ale to nie są nasze słowa! To nasi klienci już trzeci raz z rzędu ogłosili nas Detalistą Roku w Europie. W Holandii już po raz piąty zostaliśmy wybrani najlepszą siecią handlową. Ponadto zostaliśmy również nagrodzeni w różnych kategoriach we Francji, Belgii i Niemczech. Więc musimy być w czymś dobrzy, prawda?

2. Action rozwija się i Ty się rozwijasz

W Action lubimy pracować zgodnie ze znaczeniem naszego imienia. Jesteśmy nieustannie bardzo ambitni, pełni energii i załatwiamy sprawy do końca. W wyniku czego w 2018 roku otworzyliśmy 230 nowych sklepów w siedmiu różnych krajach. Ponadto odnowiliśmy również 48 sklepów i zbudowaliśmy dwa zupełnie nowe centra dystrybucyjne. Działania te sprawiły, że stworzyliśmy ponad 5000 nowych miejsc pracy i umożliwiliśmy setkom pracowników zrobić kolejny krok w karierze. Rozwój oferuje możliwości, również dla Ciebie.

3. Bądź lepszy w tym, co robisz

W Action nie inwestujemy tylko w nowe sklepy. Za pośrednictwem naszej Akademii Action oferujemy możliwość uczestnictwa w kursach szkoleniowych dostosowanych do Twojego stanowiska. Oferta jest bardzo bogata: od kursu bezpiecznej pracy po kompletne szkolenie dla liderów. W ubiegłym roku ponad 40% szkoleń było skoncentrowanych na rozwijaniu umiejętności miękkich naszych pracowników. Uważamy to za bardzo logiczne: jeśli Ty będziesz lepszy w pracy, my również z tego skorzystamy.

Nasze wartości

Oto wartości, które promujemy w Action i oczekujemy od Ciebie, że również będziesz je reprezentować:

Ukierunkowanie na klienta
Rozumiesz, że najważniejsi są u nas zadowoleni klienci i robisz wszystko, aby tak było. Robimy wszystko, aby Cię w tym zakresie przeszkolić. Jest to również przydatne, jeśli chciałbyś pracować później gdzieś indziej.

Praca zespołowa
W Action nigdy nie pracujesz sam. Tylko z innymi pracownikami możesz osiągać sukcesy, więc dąż do współpracy, dziel się informacjami i wiedzą z innymi.

Prostota
Życie jest wystarczająco trudne. Dlatego chcemy, aby w Action było prosto. Jesteśmy praktyczni i pracujemy, mając przed sobą jasny cel.

Dyscyplina
W Action wiemy, czego możemy od siebie nawzajem oczekiwać. Rób więc to, co obiecujesz i wywiązuj się ze swoich umów. Logiczne, prawda?

Świadomość kosztów
Podobnie jak Ty, chcemy zaoszczędzić pieniądze. Dlatego zawsze zastanawiasz się, jak możesz pracować mądrzej i oszczędzać koszty.

Szacunek
Nasi klienci są tak samo zróżnicowani, jak nasi pracownicy: młodzi, starzy, mężczyźni, kobiety, wszystkich narodowości. W Action szanujemy wszystkich, uprzejmie się ze sobą komunikujemy, jesteśmy uczciwi i rzetelni.

Twoi koledzy i koleżanki

Jedna z najważniejszych rzeczy, które chcesz wiedzieć o nowej pracy: kim są moi koledzy i koleżanki? Przy 50 tysiącach pracowników w całej Europie trudno jest udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Jeśli tylko lubisz działać tak, jak my i lubisz prostotę, mamy dla Ciebie pracę.

Tak różnorodni jak nasi klienci

Nasi pracownicy są również naszymi klientami. Podobnie, jak wszyscy kupują w Action, każdy może tam pracować. Różnice w pochodzeniu kulturowym, płci lub wieku postrzegamy jako wzbogacenie naszej organizacji. Obecnie w naszych sklepach, centrach dystrybucji i biurach pracuje 129 różnych narodowości. Jesteśmy dumni, że coraz więcej osób z całego świata chce co roku pracować w naszej firmie.

Praca dla każdego

W Action lubimy inwestować w dobre środowisko pracy dla naszych pracowników. Oferujemy ludziom możliwość rozpoczęcia kariery zawodowej, zmiany kariery, ponownego podjęcia pracy, połączenia pracy z nauką lub opieką nad rodzinną. Bez względu na wiek, pochodzenie lub poziom wykształcenia. Jako nowoczesny pracodawca oferujemy elastyczne umowy na kilka godzin tygodniowo do zatrudnienia na pełny etat.

Bardzo zadowoleni pracownicy

Możemy oczywiście dużo opowiadać o tym, ile radości daje praca w Action, ale nasi pracownicy wiedzą to najlepiej. Dlatego regularnie przeprowadzamy badanie satysfakcji pracowników, „Voice of Action” (głos Action), w którym każdy pracownik może (anonimowo) wyrazić swoją opinię na różne tematy. W ostatnim badaniu wzięło udział 92% wszystkich pracowników, z czego 88% stwierdziło, że czują się zaangażowani.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (51)