Dane kontaktowe

Aco sp. z o.o. sp. komandytowa

Diamentowa 7
62-002 Suchy Las
wielkopolskie, Polska

NIP: 9721258093

Kim jesteśmy?

ACO to polska firma rodzinna, obecnie zarządza nią już drugie pokolenie. Domofony produkujemy w Polsce od 1995 roku, a cały proces – od projektu aż do zapakowania gotowego urządzenia odbywa się w naszej firmie, w Suchym Lesie.

Ludzie w ACO

Wspólna pasja to motor napędowy firmy. Mamy szczęście pracować z ludźmi, którzy podzielają nasz zapał - od wielu lat wspólnie z nami tworzą pozycję firmy i jej dobrą opinię wśród instalatorów. Są osoby, które pracują z nami od początku istnienia ACO. Pracujemy z prawdziwymi fachowcami. To jednak nie tylko ci, którzy są z nami od lat, ale również młodzi ludzie, którzy wnoszą świeże pomysły, inne spojrzenie – przychodzą z otwartą głową, zupełnie nowymi pomysłami i z sukcesem je wdrażają. Międzypokoleniowa współpraca przynosi efekty.

Co nas inspiruje?

Każdego dnia zadajemy sobie pytanie: co możemy zrobić, aby domofon był nie tylko niezawodny i trwały, ale naprawdę ułatwiał życie. Szukając odpowiedzi znajdujemy coraz więcej możliwości doskonalenia naszych produktów. Wprowadzamy w związku z tym innowacyjne, niespotykane u innych producentów rozwiązania.

Inspiruje nas codzienność, dlatego zawsze pamiętamy o tym, że nasze urządzenia sprawdzane są każdego dnia przez miliony użytkowników – mieszkańców zarówno wielkich, jak i małych osiedli, domów jednorodzinnych czy kamienic oraz pracowników biur i fabryk.

Mamy również na uwadze potrzeby osób z niepełnosprawnościami, dlatego wyposażamy nasze produkty w coraz więcej funkcji, które nie tylko ułatwiają korzystanie z domofonów, ale wręcz usuwają z nich bariery.

Dlaczego warto pracować w ACO?

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • ubezpieczenie grupowe
  • karta sportowa
  • parking firmowy
  • zadaszone miejsce na rowery

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (11)