Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Accenture

Sienna 39
00-121 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 464 00 00
Fax: +48 22 464 00 01
[email protected]

www.accenture.com/pl-en

NIP: 5260015900

Poznaj nas

Jesteśmy ekspertami realizującymi projekty, których nikt nie jest w stanie zrobić albo nie jest w stanie zrobić równie dobrze jak my. W Accenture odpowiadamy na prawdziwe wyzwania stojące przed naszymi klientami dzięki innowacji, najnowocześniejszej technologii i dogłębnej znajomości rynku. Działamy w 4 obszarach – Strategy & Consulting, Interactive, Technology i Operations. Dzięki temu, nawet najbardziej wymagający klient podniesie efektywność i jakość swoich działań. Naszą największą satysfakcją jest widzieć dookoła rozwiązania Accenture, które napędzają nowoczesny biznes. Nowoczesność to nie jest temat jutra – my ją już dziś wdrażamy w życie.

Dołączając do nas, uczysz się nowych rzeczy i sprawdzasz je w działaniu razem z doświadczonymi mentorami. Już od pierwszego dnia doświadczasz czegoś nowego. Tu zdobywasz wiedzę i umiejętności, które zostaną z Tobą na lata. Twoja kariera staje się gotowa na wszystkie zmiany rynku – przecież to Ty, razem z nami, już dziś tworzysz jutro biznesu.

Czym się wyróżniamy

Innowacyjnym, kreatywnym  i holistycznym podejściem do działań.

Międzynarodowymi projektami w skali globalnej dla TOP klientów.

Jesteśmy liderem, tworzymy technologie przyszłości.

Możliwością zdobycia certyfikacji w różnych obszarach (np. Salesforce, Magento)

Pasją do budowania złożonych technologicznie rozwiązań, które w prosty sposób usprawniają naszą codzienną pracę.

Żadna inna firma nie ma tak szerokiego spojrzenia na proces zmiany w sposobie życia i pracy ludzi dlatego w Accenture możemy Ci tak wiele zaproponować.

Płynnie posługujemy się dwoma bardzo różnymi językami – biznesu i technologii. Potrafimy mówić językiem aplikacji i programowania, kiedy trzeba przełożyć potrzebę klienta na konkretne funkcjonalności.

Możliwością wymiany doświadczeń z największymi ekspertami w branży z całego świata.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (162)