Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

ABP Poland Sp. z o.o.

Wspólna 1
62-045 Pniewy
wielkopolskie, Polska
Telefon: +48 61 29 36 000
[email protected]

abppoland.com

NIP: 5272642436

Dodatkowe lokalizacje

ABP Poland

Kłosowice
Kłosowice 31
64-410 Sieraków
wielkopolskie, Polska

ABP Poland

Tykocin
Sokołowska 32
16-080 Tykocin
podlaskie, Polska

Poznaj nas

ABP Poland jest częścią ABP Food Group – wiodącej na rynkach światowych firmy z siedzibą w Irlandii, zajmującej się przetwórstwem wołowiny.

Od momentu utworzenia w 2011 roku polskiego oddziału grupy, firma rozwijała się, by osiągnąć zdolności przetwórcze mięsa pochodzącego z ponad 170 tysięcy sztuk bydła rocznie w trzech placówkach – dwóch ubojniach w Pniewach i Tykocinie oraz zakładzie zajmującym się rozbiorem mięsa w Kłosowicach.

Jesteśmy dostawcą wysokiej jakości wołowiny na wielu rynkach międzynarodowych, ściśle współpracując z ponad 3 tysiącami lokalnych polskich rolników, których gospodarstwa zlokalizowane są w niewielkiej odległości od naszych rzeźni. Takie podejście pozwala nam budować wyjątkowe relacje z dostawcami i minimalizować stres zwierząt podczas transportu.

 

ABP Poland przestrzega najwyższych standardów jakości, wartości, zasad uczciwości i odpowiedniego poziomu obsługi.

 

Zasady te są głęboko zakorzenione w kulturze firmy, a zatem nasi klienci i dostawcy mogą być pewni, że gwarantujemy doskonałość w biznesie na każdym szczeblu organizacji.

Jakość

W przypadku jakości nigdy nie będziemy iść na ustępstwa. Wszystkie nasze działania, procesy i innowacje mają na celu zapewnienie klientom niezmiennie wysokiej jakości oferowanych produktów. Jest to kluczowy fundament naszej działalności.

Wartość

Pracujemy wydajnie, zarówno pod względem nakładów pracy, jak i materiałów. Dzięki temu jesteśmy w stanie oferować produkty i usługi mające realną rzeczywistą wartość, która może zostać przekazana klientowi końcowemu.

Uczciwość

Niezmiennie wyznajemy zasadę uczciwości w odniesieniu do naszych produktów i działań – i nigdy się to nie zmieni. Oferowane przez nas mięso pochodzi ze zrównoważonych hodowli i zapewniona jest jego pełna identyfikowalność. Wykorzystywane przez nas procesy są przejrzyste i zgodne z koncepcją lean.

Obsługa klienta

Bez względu na rodzaj świadczonych usług, nienaganne relacje z klientami można przyjąć za pewnik. Przeprowadzamy szkolenia wewnętrzne lub inwestujemy w rozwiązania technologiczne, gdyż wierzymy, że każde tego typu działanie może przełożyć się wysoką jakość obsługi.

Dlaczego ABP Poland?

ABP Group rozwija biznes poprzez inwestowanie w ludzi. Zatrudniamy 11 000 utalentowanych osób w naszych oddziałach w Polsce, Irlandii i Wielkiej Brytanii. Nasi pracownicy są naszym największym kapitałem i siłą napędową naszego sukcesu, dlatego z zaangażowaniem inwestujemy w rekrutację i rozwój pracowników w każdym kraju, w którym prowadzimy działalność.

Oferujemy progresywne, wspierające i przyjazne środowisko pracy z możliwością rozwoju. W zamian oczekujemy, że nasi pracownicy będą wspierać nasze cele biznesowe i demonstrować nasze wartości poprzez ciężką pracę i budowanie pozytywnych relacji ze współpracownikami, klientami i partnerami.

Absolwenci

Nasz program szkoleniowy dla Absolwentów ma na celu znalezienie i wyszkolenie przyszłych liderów. Wykorzystując szkolenie w miejscu pracy, praktyczne doświadczenie i dalsze kwalifikacje zawodowe, pomagamy Absolwentom podnieść ich dotychczasowe umiejętności, aby mogli osiągnąć swoje cele zawodowe.

Jakie programy dla absolwentów oferuje ABP?

Prowadzimy programy dla absolwentów w Polsce, w Irlandii, a także Wielkiej Brytanii.

Nasz program przygotowuje Absolwentów z wyższym wykształceniem, takich jak Ty, do kariery w branży spożywczej na stanowisku kierowniczym. Program obejmuje wiele aspektów naszej działalności, od finansów i bezpieczeństwa żywności po zaopatrzenie i produkcję, w zależności od zainteresowań i celów zawodowych

Aby uzuskać więcej informacji na temat programu dla Absolwentów, wyślij zapytanie na adres email [email protected]  

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (13)