Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

ABB

Żegańska 1
04-713 Warszawa
Mazowieckie, Polska

www.abb.pl/kariera

NIP: 5260304484

Pozostałe lokalizacje

ABB Business Services Sp. z o.o.

ul. Przy Rondzie 4
31-547 Kraków
Małopolskie, Polska

www.abb.pl/kariera

Praktyki i staże

W ABB oferujemy praktyki dla studentów, którzy chcą poznać lepiej naszą firmę: jej technologie i kulturę organizacyjną, a także zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe w międzynarodowym środowisku. Szukamy osób zaangażowanych i ukierunkowanych na rozwój. Zachęcamy do aplikowania na otwarte stanowiska oraz do Programów:

Program Praktyk Letnich w ABB

Obserwując wzmożone zainteresowanie odbyciem praktyk w okresie wakacyjnym, organizujemy Programy Praktyk Letnich w niemalże wszystkich lokalizacjach ABB w Polsce. Studenci i absolwenci odbywający praktyki w naszych strukturach, mają okazję zapoznać się z pracą naszych zakładów produkcyjnych, wspierać poszczególne działy w codziennej pracy i w realizowanych projektach. Proces rekrutacyjny rozpoczyna się corocznie w kwietniu.

Global Trainee Programs

Każdego roku, najbardziej utalentowani absolwenci kierunków finansowych i informatycznych zaczynają przygodę pod nazwą Global Trainee Program. Program zakłada realizację stażu trwającego od 18 do 24 miesięcy w trzech różnych lokalizacjach ABB na całym świecie, liczne szkolenia i nacisk na nabywanie wiedzy w procesie „on the job”. Rekrutacja przeprowadzana jest dwa razy w roku i obejmuje obszary:  

  • Global Trainee Program w Finansach i Zarządzaniu Biznesowym  
  • Global Trainee Program w Systemach Informacyjnych  

Dowiedz się więcej: www.abb.pl/kariera

Aktualne oferty staży i praktyk

zobacz wszystkie oferty pracy (138)