Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

ABB

Żegańska 1
04-713 Warszawa
Mazowieckie, Polska

www.abb.pl/kariera

NIP: 5260304484

Pozostałe lokalizacje

ABB Business Services Sp. z o.o.

ul. Przy Rondzie 4
31-547 Kraków
Małopolskie, Polska

www.abb.pl/kariera

NAPISZ SWOJĄ WŁASNĄ HISTORIĘ POD OKIEM EKSPERTÓW!

Jesteśmy przekonani, że młodzi ludzie zawsze wnoszą pozytywną energię do organizacji. Dlatego ich rozwój jest dla nas tak ważny. Robimy wszystko, żeby nasze programy stażowe były jak najbardziej atrakcyjne. Jesteś ambitny oraz otwarty na ciekawy start kariery zawodowej? W ABB z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

STAŻE W GBS ORAZ CTC

Przez cały rok trwa nabór na staże do naszego Centrum Usług Wspólnych oraz Korporacyjnego Centrum Technologicznego. Staże przeznaczone są dla studentów, którzy chcą poznać lepiej naszą firmę. Dogodne lokalizacje oraz elastyczny czas pracy umożliwiają połączenie stażu ze studiami. Co dzień udowadnia to ponad 200 studentów kierunków technicznych i informatycznych, tych związanych z zarządzaniem albo ekonomią/finansami czy też kierunków filologicznych. Praktyki trwają 3-6 miesięcy. Po ich odbyciu studenci bardzo często decydują się na przedłużenie współpracy w formie stażu lub pracy na regularnym stanowisku.

PROGRAM PRAKTYK LETNICH

Obserwując wzmożone zainteresowanie odbyciem praktyk w okresie wakacyjnym, organizujemy Program Praktyk Letnich w większości lokalizacji ABB w Polsce. Praktykanci mają okazję zapoznać się z działalnością naszych zakładów produkcyjnych, wspierać poszczególne działy w codziennej pracy i w realizowanych projektach. Podejmij wyzwanie i zrób pierwszy ruch w grze o swoją karierę! Proces rekrutacyjny rozpoczyna się corocznie w kwietniu.

MIĘDZYNARODOWE PROGRAMY STAŻOWE

Global Early Talent Programs

Dla tych, którzy szukają czegoś więcej, raz w roku uruchamiamy Global Early Talent Program. To 18-miesięczny staż w Finansach lub Systemach Informatycznych. Jego uczestnicy rozpoczynają staż w Polsce, a później kontynuują go w wybranych lokalizacjach ABB na świecie. W ramach Programu oferujemy szereg międzynarodowych projektów, liczne szkolenia i nacisk na nabywanie wiedzy w praktyce.

ABB Discovery - Electrification Distribution Solutions (ELDS)

ABB Discovery w strukturach dywizji ELDS to program skupiający się na nauce poprzez praktykę, który startuje jesienią. Czekamy na studentów i absolwentów elektrotechniki, inżynierii mechanicznej, inżynierii oprogramowania, technologii maszynowej, inżynierii przemysłowej lub kierunków pokrewnych, którzy chcieliby rozpocząć międzynarodową karierę w dużej firmie. ABB Discovery pozwala na doskonalenie umiejętności pod okiem ekspertów. Rozwijaj swoje zainteresowania i sprawdź się w różnych rolach w czasie 18-miesięcznej podróży po ABB ELDS.

Zainteresowany? Sprawdź bieżącą ofertę dla studentów i absolwentów na careers.abb lub www.talentplace.pl/abb.

Aktualne oferty staży i praktyk

zobacz wszystkie oferty pracy (406)