Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

ABB

Żegańska 1
04-713 Warszawa
Mazowieckie, Polska

www.abb.pl/kariera

NIP: 5260304484

Pozostałe lokalizacje

ABB Business Services Sp. z o.o.

ul. Przy Rondzie 4
31-547 Kraków
Małopolskie, Polska

www.abb.pl/kariera

Kim jesteśmy

ABB jest wiodącą globalną firmą technologiczną, która stymuluje transformację gospodarek i społeczeństw, budując ich przyszłość w sposób wydajny i zrównoważony. Integrując produkty elektryfikacji, robotyki, automatyki i systemów napędowych z rozwiązaniami cyfrowymi, ABB wyznacza nowe granice technologii i poziomy efektywności. Za sukcesem firmy stoi 105 tys. utalentowanych pracowników w ponad 100 krajach, którzy kontynuują ponad 130 letnią historię ABB. Chcesz wiedzieć więcej o naszej działalności? Odwiedź www.abb.com.

ABB w Polsce

Od prawie 30 lat jesteśmy obecni w Polsce. Zatrudniamy tu ponad 5000 osób w kilkunastu fabrykach i biurach, zlokalizowanych w Warszawie, Aleksandrowie Łódzkim, Bielsku-Białej, Łodzi, Krakowie, Kłodzku czy Przasnyszu. Prowadzimy pełen zakres działalności biznesowej – od badań i rozwoju, przez projekty inżynieryjne i produkcję, aż po sprzedaż i serwis. Dwie trzecie produktów wytwarzanych w polskich fabrykach ABB trafia na rynki zagraniczne.

Jedną z najważniejszych lokalizacji na mapie ABB w Polsce jest Kraków, gdzie utworzono Korporacyjne Centrum Technologiczne (CTC), opracowujące najnowsze rozwiązania na potrzeby Grupy ABB, a także Globalne Centrum Usług Wspólnych (GBS), które wspiera firmę w zakresie finansów, systemów informatycznych oraz zarządzania zasobami ludzkimi i łańcuchem dostaw.

Czy to może być Twoja historia?

Jeśli szukasz pracy, która ma sens, chcesz mieć wkład w postęp technologiczny i brać udział w projektach realizowanych na całym świecie, dołącz do nas. Oferujemy wiele możliwości dla osób o różnym profilu zawodowym, począwszy od stanowisk produkcyjnych, poprzez wykwalifikowanych inżynierów - specjalistów z zakresu energetyki, automatyki i robotyki, aż po funkcje biznesowe: HR, finanse, zakupy, a także szeroko pojęte IT. Chcesz tworzyć historię razem z nami? Sprawdź: careers.abb

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (120)