Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Abalone Poland Sp. z o.o.

Marszałkowska 126
00-008 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.abalone-praca.pl/pl

NIP: 8971877187

Wspieramy firmy poszukujące wykwalifikowanych oraz kompetentnych pracowników. Działamy etycznie i dbamy o standardy środowiska pracy. 

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Abalone, która powstała we Francji i od ponad 30 lat działa na rynkach europejskich. Oprócz rekrutacji i pracy tymczasowej Grupa Abalone od początku zajmuje się problematyką ochrony środowiska. Siedziba główna Grupy Abalone mieści się w autonomicznym budynku o zerowym zużyciu energii i zerowym zanieczyszczeniu. Projekt ten powstał w 2009 roku.

Wszystkie oddziały Abalone na świecie traktują ochronę środowiska jako swój priorytet i mają wytyczne w zakresie zmniejszenia zużycia energii elektrycznej, prowadzą aktywną działalność na rzecz zrównoważonego rozwoju oraz propagowanie postaw proekologicznych. 

Specjalizujemy się w rekrutacjach w obszarach:

  • Logistyki
  • Produkcji
  • Sprzedaży
  • Administracji

Jesteśmy międzynarodową firmą z doświadczeniem

W centrum wartości Abalone zawsze pozostaje Człowiek i Bliskość. Utrzymanie bliskości i łączności z klientami i kandydatami jest naszą specyfiką i siłą. Chcemy zdobyć Twoje zaufanie, jako solidny partner biznesowy oraz jako ekspert rynku pracy tymczasowej.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (16)