Dane kontaktowe

Aasa Polska S.A.

Hrubieszowska 2
01-209 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

aasaglobal.com/poland

Akcja: REKRUTACJA!

Jak wygląda proces rekrutacji w Aasa Polska?

ETAP 1

Wszystkie dokumenty aplikacyjne są przez nas czytane z uwagą i zainteresowaniem. Wybieramy te, które najlepiej odpowiadają potrzebom związanym z pracą na danym stanowisku, a następnie zapraszamy na rozmowę rekrutacyjną w dogodnym dla obu stron terminie. W spotkaniu zwykle biorą udział bezpośredni przełożony oraz osoba z Działu HR, którym będzie zależało na jak najlepszym poznaniu Twojego dotychczasowego doświadczenia zawodowego i kompetencji.

ETAP 2

Po każdym spotkaniu rekrutacyjnym otrzymasz od nas telefoniczną lub mailową informację zwrotną, a wybrane osoby poprosimy o zaprezentowania próbki pracy lub rozwiązanie zadania. Informację o tym przekazujemy odpowiednio wcześnie, aby każdy miał możliwość się przygotować.

ETAP 3

Docelowym kandydatom przedstawiamy ofertę zatrudnienia, przekażemy dokumenty i ustalimy, od kiedy rozpoczną współpracę z nami.
Jak wygląda pierwszy dzień? Zaczynamy od serdecznego powitania, oprowadzenia po firmie oraz przedstawienia wszystkim koleżankom i kolegom. A później Onboarding – czyli wprowadzenie w życie całej organizacji.

Serdecznie zapraszamy Cię do wzięcia udziału w procesie rekrutacji!

Anna Romańska, Dyrektor Personalny Aasa Polska