Dane kontaktowe

Aasa Polska S.A.

Hrubieszowska 2
01-209 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

aasaglobal.com/poland

Aatrybuty

W PRACY CZUJEMY SIĘ JAK U SIEBIE

W Aasa wszyscy jesteśmy równi, dlatego zwracamy się do siebie po imieniu. Razem tworzymy i wdrażamy swoje pomysły, które napędzają nasz rozwój – zarówno osobisty, jak i całej organizacji.
Wspólnie bierzemy udział w akcjach dobroczynnych, imprezach integracyjnych i maratonach.
Po pracy umawiamy się na grę w piłkę i jeździmy na mecze jako zawodnicy i kibice.
Lubimy się i wspieramy się w codziennej pracy.

DOBRZE ZLOKALIZOWANI

Wspólnie zaprojektowaliśmy nasze nowoczesne biuro o powierzchni 1000 m2 w Warszawie, zlokalizowane tuż przy stacji metra Rondo Daszyńskiego. Mamy komfortowe warunki pracy, które odpowiadają naszym potrzebom. Pracujemy w trybie open-space, który ułatwia nam integracyjny kontakt. Jeśli mamy ochotę, możemy zrelaksować się w jednej z czterech „Stref relaksu” i wypożyczyć ciekawe książki lub e-booki z naszej biblioteczki. Wspieramy pracujące z nami mamy, które mają do dyspozycji „Pokój mamy i dziecka”.

ZADBAMY O CIEBIE

Mamy możliwość korzystania z opieki medycznej w Enel-medzie, z możliwością wykupienia karty dla naszych bliskich, a także karty Multisport. Dzięki „Tematycznym wtorkom” raz w tygodniu cieszymy się smakiem wybranych przysmaków. Na terenie biura znajduje się book corner, w którym mamy możliwość wypożyczenia interesujących nas pozycji.

KRĘCI NAS ROZWÓJ

Każdy z nas ma dostęp do wartościowych szkoleń i staży wewnętrznych, dzięki którym nieustająco rozwija swoje kompetencje zawodowe. Ponadto nasi pracownicy chętnie dzielą się swoją wiedzą w ramach projektu Aasa Spirit Hub. Naszą siłą są liderzy, którzy stanowią inspirację do podejmowania kolejnych wyzwań. Stawimy na rozwój, bo to on napędza nas do działania. Osiągamy wszystko, o czym zdołamy pomyśleć – z drobnych myśli rodzą się wielkie rzeczy.

TWORZYMY MIĘDZYNARODOWE ŚRODOWISKO

Pracujemy w międzynarodowym środowisku, z kolegami i koleżankami pochodzącymi z Finlandii, Estonii, Szwecji, Rosji, Kazachstanu i Czech. Dlatego organizujemy dla nich bezpłatne lekcje języka polskiego, w których chętnie biorą udział. W biurze odbywają się także lekcje języka angielskiego z native speakerem.

JESTEŚMY KOPALNIĄ INNOWACYJNOŚCI

Jesteśmy doceniani za własną inicjatywę i pomysłowość. Wzajemnie motywujemy się do działania i lubimy ze sobą współpracować. W ramach programu „Ninja” możemy wdrażać nasze projekty w różnych obszarach, przy wsparciu Zarządu. Możemy być czynną częścią realizacji swojego pomysłu – jesteśmy przekonani, że świeże inicjatywy są ważne i to one mają realny wpływ na przyszłość.

WYSOKA KULTURA PRACY

Wiemy, jak ważna jest równowaga pomiędzy pracą, a życiem prywatnym. Staramy się tak zarządzać swoim czasem, aby w ciągu 8 godzin zrealizować wszystkie zaplanowane na dany dzień zadania. W badaniu satysfakcji pracowniczej Engagement survey z 2018 roku work-life balance była jednym z wyżej wymienianych wartości.