Dane kontaktowe

Aasa Polska S.A.

Hrubieszowska 2
01-209 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

Aasa Polska

Aasa Polska S.A. to technologiczna firma finansowa, która świadczy usługi dla klientów indywidualnych i małego biznesu. Należymy do międzynarodowej grupy kapitałowej z korzeniami skandynawskimi. Oddział w Polsce powstał w 2012 roku i jest jednym z najprężniej rozwijającym się w naszej grupie.
Naszą firmę tworzą pełni energii i optymizmu ludzie z całego świata. Dołącz do nas!

Kim jesteśmy?

Aasa jest firmą finansową XXI wieku. Specjalizujemy się w pożyczkach ratalnych, udzielanych w oparciu o zasady odpowiedzialnego pożyczania oraz unikalny i wieloetapowy proces oceny kredytowej. Dostarczamy nasze produkty poprzez kanał on-line, jak również za pośrednictwem tradycyjnych kanałów sprzedaży. Nie udzielamy pożyczek krótkoterminowych, dbamy o rozwój rynku i naszego Klienta. Aasa Polska to firma o skandynawskich korzeniach, która na polskim rynku funkcjonuje od 2012 roku.

Aasa łączy pozytywne cechy oferty banków z ofertą firm pożyczkowych – szybkość, prostotę, transparentność i bezpieczeństwo. Każdy klient Spółki jest poddawany procesowi oceny zdolności kredytowej, który dzieje się w czasie rzeczywistym i zajmuje zaledwie kilka sekund. Ściśle współpracujemy z takimi instytucjami jak Biuro Informacji Kredytowej i Biura Informacji Gospodarczej - Erif, Infomonitor i KRD.

Fundamentem naszej działalności jest odpowiedzialność. Czujemy się zobowiązani do uwzględniania problematyki społecznej oraz interesów naszych klientów, partnerów i pracowników w naszej codziennej działalności.

Naszą firmę tworzą pełni energii i optymizmu ludzie. Pracujemy w międzynarodowym środowisku.
W naszym nowoczesnym biurze w Warszawie panuje rodzinna atmosfera. Jego atuty to także świetna lokalizacja (tuż przy stacji metra Rondo Daszyńskiego) i komfortowe warunki pracy. Zaprojektowaliśmy je razem, inspirując się wyglądem naszego oddziału w Tallinie.

Zdaniem lidera

Do strategicznych celów Aasa Polska, należą zrównoważony rozwój i uwzględnianie w codziennych działaniach problematyki społecznej, interesów klientów, partnerów i pracowników. Z dumą realizujemy działania z zakresu odpowiedzialności społecznej.
Z myślą o budowaniu wysoce rozwiniętej kultury organizacyjnej, wdrożyliśmy Kartę Różnorodności. Wierzymy, że to różnorodni ludzie inspirują biznes.

Paweł Pawlukiewicz, Członek Zarządu Aasa Polska

Sami o sobie

Monika Stawicka -> Operations Director

„W Aasie najbardziej cenię dużą niezależność i samodzielność, którą zapewnia mi firma. Doskonale współpracuje mi się z innymi menedżerami. Firma potrafi w indywidulany i tolerancyjny sposób podejść do ludzi oraz akceptować wszelkiego rodzaju różnice kulturowe, jak i specyficzne osobowości pracowników. Ogromnie szanuję warunki pracy, które w bardzo dużym stopniu zdefiniowane są przez work-life balance”.

Dominik Ciula -> Sales  Manager, Warsaw

Najbardziej w Aasa cenię to, że inwestuje w rozwój zawodowy i osobisty pracowników. Dba o ich codzienny komfort pracy i wewnętrzne relacje. Dzięki temu pracujemy w przyjaznej, rodzinnej atmosferze. Bardzo ważne jest dla mnie również to, że firma jest otwarta na wszelkie inicjatywy i pomysły każdego z nas i czynnie chętnie wspiera ich realizację.