Dane kontaktowe

Aasa Polska S.A.

Hrubieszowska 2
01-209 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

aasaglobal.com/poland

Aasa Polska

Aasa Polska S.A. to technologiczna firma finansowa, która świadczy usługi dla klientów indywidualnych i małego biznesu. Należymy do międzynarodowej grupy kapitałowej z korzeniami skandynawskimi. Oddział w Polsce powstał w 2012 roku i jest jednym z najprężniej rozwijającym się w naszej grupie.
Naszą firmę tworzą pełni energii i optymizmu ludzie z całego świata. Dołącz do nas!

Kim jesteśmy?

Aasa jest firmą finansową XXI wieku. Specjalizujemy się w pożyczkach ratalnych, udzielanych w oparciu o zasady odpowiedzialnego pożyczania oraz unikalny i wieloetapowy proces oceny kredytowej. Dostarczamy nasze produkty poprzez kanał on-line, jak również za pośrednictwem tradycyjnych kanałów sprzedaży. Nie udzielamy pożyczek krótkoterminowych, dbamy o rozwój rynku i naszego Klienta. Aasa Polska to firma o skandynawskich korzeniach, która na polskim rynku funkcjonuje od 2012 roku.

Aasa łączy pozytywne cechy oferty banków z ofertą firm pożyczkowych – szybkość, prostotę, transparentność i bezpieczeństwo. Każdy klient Spółki jest poddawany procesowi oceny zdolności kredytowej, który dzieje się w czasie rzeczywistym i zajmuje zaledwie kilka sekund. Ściśle współpracujemy z takimi instytucjami jak Biuro Informacji Kredytowej i Biura Informacji Gospodarczej - Erif, Infomonitor i KRD.

Fundamentem naszej działalności jest odpowiedzialność. Czujemy się zobowiązani do uwzględniania problematyki społecznej oraz interesów naszych klientów, partnerów i pracowników w naszej codziennej działalności.

Naszą firmę tworzą pełni energii i optymizmu ludzie. Pracujemy w międzynarodowym środowisku.
W naszym nowoczesnym biurze w Warszawie panuje rodzinna atmosfera. Jego atuty to także świetna lokalizacja (tuż przy stacji metra Rondo Daszyńskiego) i komfortowe warunki pracy. Zaprojektowaliśmy je razem, inspirując się wyglądem naszego oddziału w Tallinie.

Zdaniem lidera

Do strategicznych celów Aasa Polska, należą zrównoważony rozwój i uwzględnianie w codziennych działaniach problematyki społecznej, interesów klientów, partnerów i pracowników. Z dumą realizujemy działania z zakresu odpowiedzialności społecznej.
Z myślą o budowaniu wysoce rozwiniętej kultury organizacyjnej, wdrożyliśmy Kartę Różnorodności. Wierzymy, że to różnorodni ludzie inspirują biznes.

Paweł Pawlukiewicz, Członek Zarządu Aasa Polska

Sami o sobie

Monika Stawicka -> Operations Director

„W Aasie najbardziej cenię dużą niezależność i samodzielność, którą zapewnia mi firma. Doskonale współpracuje mi się z innymi menedżerami. Firma potrafi w indywidulany i tolerancyjny sposób podejść do ludzi oraz akceptować wszelkiego rodzaju różnice kulturowe, jak i specyficzne osobowości pracowników. Ogromnie szanuję warunki pracy, które w bardzo dużym stopniu zdefiniowane są przez work-life balance”.

Dominik Ciula -> Sales  Manager, Warsaw

Najbardziej w Aasa cenię to, że inwestuje w rozwój zawodowy i osobisty pracowników. Dba o ich codzienny komfort pracy i wewnętrzne relacje. Dzięki temu pracujemy w przyjaznej, rodzinnej atmosferze. Bardzo ważne jest dla mnie również to, że firma jest otwarta na wszelkie inicjatywy i pomysły każdego z nas i czynnie chętnie wspiera ich realizację.

Anna Makiej-Soro -> Project Manager, Tartu

Jestem Polką, mieszkam w Estonii, a praca w multikulturowym środowisku Aasa dała mi możliwość nauki języków i poznania kultury pracy w innych krajach. Doświadczam tego nie tylko dzięki zagranicznym wyjazdom służbowym,  lecz także podczas - organizowanych przez firmę - akcji charytatywnych. Wspólny, wyższy cel jest najlepszym sposobem na łączenie naszego międzynarodowego środowiska.

Petr Šich -> Project Manager, Warsaw

Praca w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie, jaką jest Aasa, stanowi dla mnie  bardzo ciekawe i inspirujące wyzwanie. Pozwala mi rozwijać się na co dzień w różnych zakresach życia zawodowego, daje możliwość szlifowania języków obcych oraz poznawania rożnych kultur i zwyczajów.

Anna Romańska -> HR Director, Warsaw

W Aasie doceniam otwartość i elastyczność, jako firma z branży fintech szybko dostosowujemy się do zmian rynkowych i biznesowych, zachowując przy tym najwyższe standardy. Uwielbiam naszą kulturę organizacyjną, która daje nam dużo swobody w działaniu i samodzielności w podejmowaniu decyzji. Każdy pracownik ma jasno wyznaczone cele i zadania do wykonania, ale są one realizowane w przyjaznej atmosferze.

Marleen Reemann -> Internal Communication & Ecosystem Specialist, Tallin

Aasa's unique company culture is a reason why I feel comfortable in the environment I work. And I mean truly comfortable, not only in sense of well-equipped and modern office, but also having excellent working conditions and great people around. That is what drives me every day to be better and be part of the team.

Ostatnie wpisy dla Aasa Polska S.A.