Dane kontaktowe

Aasa Polska S.A.

Hrubieszowska 2
01-209 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

aasaglobal.com/poland

Aasa Polska

Aasa Polska S.A. to technologiczna firma finansowa, która świadczy usługi dla klientów indywidualnych i małego biznesu. Należymy do międzynarodowej grupy kapitałowej z korzeniami skandynawskimi. Oddział w Polsce powstał w 2012 roku i jest jednym z najprężniej rozwijającym się w naszej grupie.
Naszą firmę tworzą pełni energii i optymizmu ludzie z całego świata. Dołącz do nas!

Kim jesteśmy?

Aasa jest firmą finansową XXI wieku. Specjalizujemy się w pożyczkach ratalnych, udzielanych w oparciu o zasady odpowiedzialnego pożyczania oraz unikalny i wieloetapowy proces oceny kredytowej. Dostarczamy nasze produkty poprzez kanał on-line, jak również za pośrednictwem tradycyjnych kanałów sprzedaży. Nie udzielamy pożyczek krótkoterminowych, dbamy o rozwój rynku i naszego Klienta. Aasa Polska to firma o skandynawskich korzeniach, która na polskim rynku funkcjonuje od 2012 roku.

Aasa łączy pozytywne cechy oferty banków z ofertą firm pożyczkowych – szybkość, prostotę, transparentność i bezpieczeństwo. Każdy klient Spółki jest poddawany procesowi oceny zdolności kredytowej, który dzieje się w czasie rzeczywistym i zajmuje zaledwie kilka sekund. Ściśle współpracujemy z takimi instytucjami jak Biuro Informacji Kredytowej i Biura Informacji Gospodarczej - Erif, Infomonitor i KRD.

Fundamentem naszej działalności jest odpowiedzialność. Czujemy się zobowiązani do uwzględniania problematyki społecznej oraz interesów naszych klientów, partnerów i pracowników w naszej codziennej działalności.

Naszą firmę tworzą pełni energii i optymizmu ludzie. Pracujemy w międzynarodowym środowisku
W naszym nowoczesnym biurze w Warszawie panuje rodzinna atmosfera. Jego atuty to także świetna lokalizacja (tuż przy stacji metra Rondo Daszyńskiego) i komfortowe warunki pracy. Zaprojektowaliśmy je razem, inspirując się wyglądem naszego oddziału w Tallinie.

Zdaniem lidera

Do strategicznych celów Aasa Polska, należą zrównoważony rozwój i uwzględnianie w codziennych działaniach problematyki społecznej, interesów klientów, partnerów i pracowników. Z dumą realizujemy działania z zakresu odpowiedzialności społecznej.
Z myślą o budowaniu wysoce rozwiniętej kultury organizacyjnej, wdrożyliśmy Kartę Różnorodności. Wierzymy, że to różnorodni ludzie inspirują biznes.

Paweł Pawlukiewicz, Członek Zarządu Aasa Polska

Sami o sobie

Dominik Ciula -> Sales  Manager, Warsaw

Najbardziej w Aasa cenię to, że inwestuje w rozwój zawodowy i osobisty pracowników. Dba o ich codzienny komfort pracy i wewnętrzne relacje. Dzięki temu pracujemy w przyjaznej, rodzinnej atmosferze. Bardzo ważne jest dla mnie również to, że firma jest otwarta na wszelkie inicjatywy i pomysły każdego z nas i czynnie chętnie wspiera ich realizację.

Anna Makiej-Soro -> Project Manager, Tartu

Jestem Polką, mieszkam w Estonii, a praca w multikulturowym środowisku Aasa dała mi możliwość nauki języków i poznania kultury pracy w innych krajach. Doświadczam tego nie tylko dzięki zagranicznym wyjazdom służbowym,  lecz także podczas - organizowanych przez firmę - akcji charytatywnych. Wspólny, wyższy cel jest najlepszym sposobem na łączenie naszego międzynarodowego środowiska.

Adriana Jałocha -> Senior Quality Team Coordinator, Warsaw

W pracy w Aasa cenię sobie możliwość rozwoju oraz umiejętne docenianie pracownika, inwestowanie w niego - niezależnie od funkcji, jaką pełni. Ponadto wyzwania, z którymi przychodzi mi się mierzyć w związku z rozwojem firmy, budują we mnie pewność siebie oraz poszerzają umiejętności planowania i organizacji.

Petr Šich -> Project Manager, Warsaw

Praca w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie, jaką jest Aasa, stanowi dla mnie  bardzo ciekawe i inspirujące wyzwanie. Pozwala mi rozwijać się na co dzień w różnych zakresach życia zawodowego, daje możliwość szlifowania języków obcych oraz poznawania rożnych kultur i zwyczajów.

Marleen Reemann -> Internal Communication & Ecosystem Specialist, Tallin

Aasa's unique company culture is a reason why I feel comfortable in the environment I work. And I mean truly comfortable, not only in sense of well-equipped and modern office, but also having excellent working conditions and great people around. That is what drives me every day to be better and be part of the team.

Kaupo Lees -> Product Development Supervisor, Tallin

What keeps people with Aasa? We have a remarkably good and pleasant co-workers. Working here is never boring, there’s always some upcoming change or improvement. Aasa always tries to promote from inside and there are so many different aspects of the company, thus there is virtually unlimited career possibility. If you wish to achieve something this is the company for you.

Martti Rettau -> Operations Manager, Tallin

Best part in Aasa is to be successful in tricky international projects with the great people. As Aasa really don’t have any global boarders then whoever is joining Aasa can be part of this. And this is an experience that you don’t get offered too many times in your life and once get you really don’t want to miss it!

Ostatnie wpisy dla Aasa Polska S.A.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)