Dane kontaktowe

A.Berger Polska Sp. z o.o.

Przyjaźni 47A
47-225 Kędzierzyn-Koźle
opolskie, Polska
Telefon: 774060700
Fax: 774060716
info@aberger.pl

aberger.de

POZNAJ NAS

A.Berger Polska jest częścią niemieckiej grupy Berger, której główna siedziba mieści się na Bawarii w mieście Memmingen, na południu Niemiec, 100 km od Monachium i Stuttgartu.

Grupa Berger to rodzinny sukces, który z małego warsztatu tokarskiego rozwinął się w duże przedsiębiortwo działające w obszarze technologii obróbki skrawaniem.

Od ponad 60 lat zaopatrujemy światowe koncerny w wysokoprecyzyjne toczone, frezowane oraz szlifowane części, jak również gotowe do montażu podzespoły. Wytwarzane przez nas części znajdują swoje zastosowanie w szerokiej gamie marek samochodów osobowych, ciężarowych, w lotnictwie i elektronarzędziach.

W Polsce

Zakład w Polsce jest aktualnie jednym z 10 zakładów grupy Berger. Produkujemy części m.in. do Mercedesa, Ferrari, Audi, Porsche, BMW, VW, Forda, Fiata,    Naszym celem jest produkcja detali oparta na elastyczności oraz wysokiej jakości produktu, co możliwe jest tylko dzięki naszemu wykwalifikowanemu personelowi, który zgodnie z naszym motto realizuje filozofię ciągłego doskonalenia, by osiągnąć „precyzję w perfekcji”.

W naszym zespole w Polsce pracują osoby, które aktywnie podejmują działania usprawniające nasze procesy. Wierzymy, że najwięcej wiedzy na temat naszej produkcji mają nasi operatorzy i to ich zaangażowanie w ciągłe doskonalenie prowadzi nas do sukcesu zapewniejąc obustronne korzyści.

Dołacz do nas

Zapraszamy do współpracy wszystkich z zaiteresowaniami technologicznymi i chęcią rozwoju kwalifikacji w światowej grupie kapitałowej z rodzinnymi tradycjami.