Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

7bulls.com Sp. z o.o.

Al. Szucha 8
00-582 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 583 10 60
[email protected]

www.7bulls.com/career

NIP: 5213218694

POZNAJ NAS BLIŻEJ

7bulls.com to zgrany i doświadczony zespół specjalistów, tworzący wysokiej klasy oprogramowanie w najnowszych technologiach. Jako prywatna, polska spółka oferujemy usługi wdrażania oraz integracji systemów informatycznych. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania IT klientom nie tylko z Polski, lecz także z Ameryki Północnej i Południowej, Azji i Europy Zachodniej – łącznie z ponad 30 krajów. Realizujemy ciekawe i nowatorskie projekty, na potrzeby których budowane są interdyscyplinarne zespoły.

Dołącz do 7bulls i przekonaj się, że zachowujemy najwyższe standardy nie tylko w rozwiązaniach IT, ale przede wszystkim w troszczeniu się o naszych pracowników. Zobacz, jak ciekawa i inspirująca może być Twoja praca, a zespół, do którego dołączysz – zgrany i kompetentny.

FAKTY O NAS

Co musisz o nas wiedzieć?

  • 20 lat stabilnej działalności na rynku
  • Centrum Badawczo-Rozwojowe, certyfikowane w Polsce i we Francji
  • zespół 150 specjalistów, pracujących zdalnie i w dwóch biurach (w Warszawie i w Toruniu)
  • obszary działania: rozwój i budowa oprogramowania, działalność w chmurze i Big Data, AI oraz ML
  • klienci tacy, jak: Toyota, mBank, Cashforce, Sun Data World, CCS, mCloud, FIS, The Glue, Mood Media, SeaChange

Poznaj kilka projektów, które stworzyliśmy:

  • automatyzacja inspekcji turbin wiatrowych z AI: https://www.airfusion.com/
  • automatyczna transformacja aplikacji Oracle Forms do Javy i Vaadina: https://www.reforms21.com/
  • platforma multi-cloud: https://melodic.cloud/
  • oprogramowanie dla dekoderów Cyfrowego Polsatu (przy wzroście od 300 tys. do 5 mln odbiorców).

JAK PRACUJEMY

W naszej firmie stawiamy na tworzenie małych, efektywnych zespołów projektowych – bez zbędnej biurokracji. Funkcjonalna struktura pozwala nam zwiększyć wydajność pracy i powierzać odpowiedzialność specjalistom z poszczególnych dziedzin. Współpracę wewnątrz zespołów opieramy na wzajemnej wymianie umiejętności i doświadczeń, co gwarantuje wspólny rozwój w koleżeńskiej atmosferze.

Jako 7bulls na rynku działamy od ponad 20 lat. W tym czasie nasz zespół powiększył się kilkunastokrotnie – nie tylko dzięki umiejętnemu zarządzaniu w sprzyjających gospodarczo momentach, ale przede wszystkim dlatego, że z każdego kryzysu potrafimy wyjść wzmocnieni. Kiedy sytuacja na świecie staje się niepewna, dla nas priorytetem jest troska o pracowników. Dołączając do naszego zespołu przestajesz być anonimowy i zyskujesz pewność, że jako członek Grupy 7bulls jesteś dla nas ważny – zarówno w firmie, jak i poza nią.

DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ

Decydując się na pracę w naszym zespole, zyskasz szansę na nieustanny rozwój – w 7bulls kładziemy nacisk na tworzenie, a nie tylko odtwarzanie. Gwarantujemy Ci dołączenie do grona profesjonalistów z gruntowną wiedzą o metodyce wytwarzania oprogramowania i pracę z ciekawymi klientami, niejednokrotnie również w międzynarodowych projektach. Jako Centrum Badawczo-Rozwojowe podejmujemy się realizacji nowatorskich zadań, dzięki którym będziesz mieć możliwość współtworzenia pionierskich rozwiązań technologicznych. Jesteśmy też miejscem, które wspiera pasje, zainteresowania i życie rodzinne – troska o podstawowe wartości jest dla nas priorytetem, dlatego respektujemy Twój wolny czas i życie prywatne.

Dbamy o naszych pracowników, oferując nie tylko szkolenia i różne benefity, ale przede wszystkim uczciwe i atrakcyjne umowy: przekonaj się o tym, sprawdzając zakładkę z aktualnymi ofertami zatrudnienia.