Dane kontaktowe

3Shape Poland Sp. z o.o.

ul. Południowa 27C
71-001 Szczecin
zachodniopomorskie, Polska
Telefon: 91 311 53 67
[email protected]

NIP: 8513085230

Proces rekrutacyjny

ETAP 1

Poznajmy się

W zależności od rodzaju stanowiska pierwszy etap rekrutacji wygląda następująco:

  • Stanowiska produkcyjne: Rozmowa przeprowadzana z udziałem jednego z managerów linii produkcyjnych odbywa się w siedzibie naszej firmy. W ciągu max. 2 tygodni od rozmowy otrzymujesz od nas informację zwrotną.
  • Stanowiska inżynieryjne: W rozmowie uczestniczy przyszły przełożony oraz niekiedy osoba z działu. Główny nacisk położony jest na tematy związane z przygotowaniem merytorycznym i posiadanymi umiejętnościami.
  • Stanowiska w dziale sprzedaży: Pierwszy etap odbywa się telefonicznie. Rozmowa trwa około 10 minut i polega w głównej mierze na sprawdzeniu umiejętności językowych kandydata.

ETAP 2

Porozmawiajmy przy kawie

Przy świeżo parzonej kawie / herbacie, rozmawiamy o Twoich tak zwanych umiejętnościach miękkich. Pogłębiamy tematy z pierwszego etapu rekrutacji oraz wyjaśniamy i odpowiadamy na pytania i kwestie, które pojawią się po pierwszym spotkaniu. W rozmowie udział bierze przedstawiciel działu HR oraz manager zespołu, do którego aplikowałeś.

ETAP 3

Poznajmy się lepiej

W przypadku stanowisk wysokiego szczebla zapraszamy na spotkanie z dyrektorem firmy.

ETAP 4

To właśnie Ty.

Chcemy właśnie Ciebie. Wybrane osoby otrzymują od nas ofertę zatrudnienia. Po jej akceptacji i ustaleniu terminu rozpoczęcia zatrudnienia, następuje proces zbierania danych osobowych celem przygotowania umowy oraz skierowania na badania lekarskie.