Dane kontaktowe

3Shape Poland Sp. z o.o.

ul. Południowa 27C
71-001 Szczecin
zachodniopomorskie, Polska
Telefon: 91 311 53 67
[email protected]

NIP: 8513085230

3Shape

3Shape to "Google" branży stomatologicznej, lider rynku w zakresie rozwiązań CAD/CAM dla dentystów i techników dentystycznych. Działalność firmy 3Shape w 2000 roku zapoczątkowało dwóch studentów, którzy przygotowali prototyp skanera na obronę pracy magisterskiej. Zaczęło się od prostego pomysłu - jak ulepszyć skanowanie 3D. Najpierw zastosowaliśmy go w branży słuchowej, potem odnieśliśmy sukces w stomatologii. Dwadzieścia lat później, 3Shape to ponad

1700 +pracowników na całym świecie i jest największą firmą produkującą sprzęt medyczny w Danii. Zawdzięczamy to wyłącznie talentowi i ciężkiej pracy założycieli oraz wszystkich osób tworzących 3Shape, którzy tworzą innowacyjne rozwiązania w zakresie skanowana i wspólnie zmieniają przyszłość stomatologii! Razem przyczyniamy się do lepszego świata.

3Shape Poland Sp. z o.o.

Od ponad 10 lat firma 3Shape Poland podbija szczeciński rynek pracodawców. Zaczynając od 3 osób w małym biurze w Mierzynie, dziś liczy ponad 500 +  pracowników i znajduje się w nowoczesnym kompleksie budynków biurowo produkcyjnych w bliskiej odległości od centrum miasta Oprócz produkcji skanerów w 3Shape Poland zajmujemy się także wsparciem i obsługą działalności naszych biur na całym świecie – w zakresie księgowości, marketingu, HR-u, czy działu szkoleniowego Academy. Z Polski prowadzimy również obsługę klientów w zakresie sprzedaży, serwisu oraz użytkowania skanerów. W naszym biurze siedzibę posiada także globalny dział IT.

Nasze innowacyjne rozwiązania są wykorzystywane przez stomatologów i techników dentystycznych w ponad 100 krajach na całym świecie, natomiast własne biura otworzyliśmy już w 26 krajach.

Jeśli jesteś osobą chętną do działania i chcesz rozwijać się w firmie tworzącej innowacyjne rozwiązania - dołącz do Najlepszych!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (12)