Dane kontaktowe

3LP S.A.

E. Kwiatkowskiego 24
55-011 Siechnice
dolnośląskie, Polska
Telefon: +48 71 301 47 22
[email protected]

3lp.eu

NIP: 8961551225

O nas

3LP SA to jedno z największych centrów logistycznych w Polsce, oferujące zautomatyzowany outsourcing usług logistycznych. Zapewniamy kompleksową pomoc z zakresu dystrybucji, zoptymalizowanego magazynowania i transportu 24h.

Jesteśmy przekonani, że nasze wieloletnie doświadczenie oraz najwyższa efektywność logistyczna oparta o nowatorskie rozwiązania techniczne dają naszym obecnym i przyszłym klientom stabilną i coraz silniejszą przewagę konkurencyjną.

Oferujemy kompleksowe usługi logistyczne związane z magazynowaniem i dynamiczną obsługą towarów z dbałością o każdy szczegół. Posiadamy szeroką gamę rozwiązań umożliwiających sprawne składowanie różnorodnych produktów.

Wysoka jakość

Marka 3LP od początku swojej działalności stawia na dynamiczny rozwój oraz ciągłe poszerzanie zakresu oferowanych usług. Z dnia na dzień zdobywamy coraz większe uznanie wśród zadowolonych klientów, którzy docenili nasz profesjonalizm. Jednym z potwierdzeń z którego jesteśmy niezwykle dumni jest rekomendacja firmy PHILIPS.

Naszą siłą i przewagą konkurencyjną jest wykwalifikowany i doświadczony personel, szeroki zakres oferowanych usług, otwartość na mądry rozwój oraz dopasowanie do indywidualnych potrzeb klienta.

Benefity

Dobrze wiemy, jak ważna jest stabilizacja i przejrzysta forma zatrudnienia. Wszystkim naszym pracownikom oferujemy wysokie i realne do osiągnięcia premie, atrakcyjne podwyżki stażowe i pełną stabilność w formie umowy o pracę wraz z naszą opieką kadrową.

Organizujemy kompletne kursy zakończone egzaminem UDT. Przynoszą one wiele korzyści, które mogą przyczynić się do zwiększenia kwalifikacji, otrzymania awansu oraz atrakcyjnej premii. Nasi kursanci zdają egzamin zazwyczaj za pierwszym razem.

Nie musisz martwić się dojazdem do pracy. Wszystkim naszym pracownikom zapewniamy w pełni darmowy autobus na trasie Oława-Siechnice we wszystkie dni tygodnia. Transport kursuje od rana do wieczora i jest w pełni dostosowany do pracy zmianowej.

Raz w miesiącu przekazujemy na Twoje indywidualne konto środki z programu premiowego, które możesz wymieniać na wybrane przez siebie benefity. Platforma dostępna jest online – 24/7. Dostępne są tam zakupy online, karty sportowe, opieka medyczna, bilety do kin i wiele więcej.

W zdrowym ciele - zdrowy duch! Z kartą MultiSport zapewniamy Ci dostęp do ponad 400 obiektów sportowych w 650 miastach w Polsce. Basen, siłownia, aerobik, tenis ziemny, nordic walking lub inne sezonowe atrakcje - każdy znajdzie coś dla siebie. Możesz skorzystać również z bogatej bazy treningów online.

Nasi pracownicy otrzymują prywatny pakiet medyczny, który daje możliwość skorzystania z szerokiego zakresu usług zdrowotnych z dostępem do sieci ponad 1600 placówek oraz 2 szpitali w Polsce. System online zapewnia natychmiastowy dostęp do informacji na temat przebiegu Twojego leczenia.

Grupowe ubezpieczenie na życie w Generali to uniwersalny produkt o bardzo szerokim zakresie ochrony. To nic innego, jak opieka zdrowotna dla naszych pracowników, która działa 24h na dobę, w pracy, w domu lub na urlopie. Ubezpieczenie na życie obejmuje nie tylko Ciebie, ale także członków Twojej rodziny.

Zapewniamy dodatkowy zastrzyk finansowy z okazji Świąt Bożego Narodzenia w postaci kart podarunkowych, które działają jak karta bankomatowa. To wyjątkowy podarunek, który daje pełną swobodę wyboru idealnego prezentu przy okazji zrealizowania świątecznych zakupów oraz realną pomoc w planowaniu największych wydatków.

Stawiamy na inwestycję w rozwój naszych pracowników. Jeśli zdecydujesz się na studia odpowiadające profilowi działalności naszej firmy, to - po spełnieniu kilku wymogów formalnych, możesz liczyć na atrakcyjne dofinansowanie do nauki. Kształcenie się w danym kierunku stwarza realną możliwość awansu.

Stawiamy na automatyzację i informatyzację procesów. Posiadamy najwyższej klasy system WMS, oraz wózki systemowe VNA Crown TSP, wyznaczające standardy w branży logistycznej. Wdrażamy nowoczesne strategie redukcji kosztów, maksymalizując wydajność procesów przy zachowaniu najwyższej jakości usług.

Pracujemy zespołowo i lubimy pomagać, więc otrzymasz od nas odpowiednie wsparcie i pomoc podczas wdrożenia do pracy. Organizujemy cykliczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, a w czasie wolnym spotykamy się na przeróżnych imprezach integracyjnych.