Dane kontaktowe

1TODRIVE SP. Z O.O.

Opolska 22
40-084 Katowice
śląskie, Polska
Telefon: 32 209 70 10
[email protected]

1todrive.com/pl

O nas

1ToDrive to ambitna, profesjonalna organizacja z siedzibą w Holandii. Prowadzimy naszą działalność w obszarze zatrudnienia tymczasowego. Skupiamy się przede wszystkim na zatrudnianiu kierowców i innych pracowników z branży logistycznej pochodzących z Europy Wschodniej, między innymi z Rumunii, Polski i Litwy, którzy chcą rozpocząć pracę w Holandii. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu stworzyliśmy i wciąż utrzymujemy szeroką sieć profesjonalistów w całej Europie.

Co nas wyróżnia?

Godni zaufania

Organizujemy różne wydarzenia, pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniego mieszkania w pobliżu pracy oraz wspieramy ich w procesie uzyskania wymaganego ubezpieczenia. Chcemy być kimś więcej niż tylko pracodawcą dla kierowców ciężarówek i pracowników logistycznych z Europy Wschodniej: chcemy stać się partnerem któremu będą mogli zaufać.

Osobiste Podejście

Odpowiednie warunki zatrudnienia są dla nas bardzo ważne. Czujemy się odpowiedzialni za każda osobę, która pracuje dla 1ToDrive i chcemy, aby każdy z pracowników czuł się odpowiednio doceniony, wykonując swoją pracę dla nas i współpracując z nami.

Doskonała organizacja

1ToDrive to doskonale zorganizowane przedsiębiorstwo z bogatym doświadczeniem. Zapewniamy terminowe wypłaty wynagrodzenia, organizujemy ubezpieczenia i pozwolenia a przede wszystkim
dbamy o to, aby naszym pracownikom dobrze pracowało się w Holandii!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)